Як вибрати сковороду?

Сковорода – один з найбільш затребуваних предметів кухонного начиння. Господині, які люблять готувати практично кожен день користуються даним видом посуду, відповідно сковорода швидко приходить в непридатність.

skovorodaВиди сковорідок

Якій сковороді віддати перевагу? Щоб відповісти на це питання, необхідно з’ясувати з якою метою буде використовуватися сковорода і як часто.

 

Варто зауважити, що якісні аксессуары для дома ви можете придбати на сайті kiev.vseceni.ua просто зараз.

 

В залежності від матеріалу та виду покриття, сковорідки бувають:

 

 

• з тефлоновим покриттям;

• з керамічним покриттям;

• сталеві;

• чавунні.

 

 

Переваги і недоліки посуду з антипригарним покриттям

На піку популярності зараз знаходяться вироби з антипригарним покриттям. Насправді, приготування їжі в такому посуді дійсно принесе багато задоволення. Їжа в процесі смаження не пристає до дна сковороди, і не пригорає. Істотним мінусом антипригарних покриттів є їх недовговічність. Навіть користуючись тільки спеціальними лопатками, які не дряпають поверхню, сковорідки з антипригарним покриттям служать 1-2 роки. Не дивлячись на всебічну рекламу посуду з керамічним покриттям, він служить не довше ніж посуд з тефлоновим покриттям. Шар кераміки швидко приходить в непридатність не тільки від механічних пошкоджень, але й від перепаду температур. Справа в тому, що на сковороду керамічним покриттям небажано класти продукти з холодильника, так як це провокує руйнування антипригарного шару. Перед приготуванням їжі потрібно деякий час потримати продукти при кімнатній температурі.

Чавунні та сталеві сковорідки

Самими довговічними і надійними, є всім відомі чавунні та сталеві сковорідки. Звичайно, іноді їжа в процесі смаження може приставати до поверхні, але дотримуючись певних правил цього можна уникнути.

Сковороду з чавуну або сталі, необхідно мити в теплій воді. Після цього посудину необхідно поставити на вогонь і сильно розігріти. Насипати в сковороду трохи солі, і розрівняти її рівним шаром. Протягом 2-3 хвилин потримати сіль на вогні. Зняти сковороду з вогню і очистити її від солі. Протерти поверхню олією. Проробляти таку процедуру бажано раз у два місяці.