Як вибрати сімейне хобі?

Сім’ю можна зміцнити не тільки сімейними традиціями, а й одним спільним захопленням — сімейним хобі. Важливо правильно його вибрати, щоб всім (дітям, татові і мамі) воно подобалося і приносило радість. Практично будь-який вид спільної діяльності, в якій бере участь все сімейство, дуже зближує. Займаючись однією спільною справою, дітлахи краще пізнають своїх маму і тата, відкривають самі в собі щось нове, а дорослі можуть насолодитися приємним заняттям і тим, що можуть дечому навчити своїх дітей.

Спорт цілком може бути варіантом спільної сімейної діяльності (волейбол, шахи, дайвінг і т. д.). Спорт дуже хороше хобі тому, що дає можливість всім членам сімейства приймати одночасно безпосередню участь, а, крім того, приносить користь для здоров’я, він може стати захопленням всієї родини, в якій і батькам і дітям подобається активний відпочинок.

img5

Подорожі можуть стати чудовим сімейним хобі сім’ї, в якій всім її членам цікаво дізнаватися щось нове, для того щоб перетворити подорожі в сімейне хобі зовсім необов’язково відправлятися в інші країни, можна досліджувати прилеглі території пішки, на велосипеді або авто. Також можна завести окремий фотоальбом для знімків і прикріпити на стіну географічну карту, на якій будете позначати ті місця, в яких вже бували.

Колекціонування як сімейне хобі також дуже непоганий вибір, до того ж воно може передаватися з покоління в покоління, найскладніше при виборі колекціонування — визначитися з тим, що саме колекціонувати, щоб це було всім членам сім’ї цікаво. Коли колекція стане великою, потрібно буде придумати місце для зберігання найцінніших екземплярів, до того ж не зайвим буде подумати про обмеження щомісячної суми, виділеної на сімейне хобі.

Для творчих сімей в якості хобі відмінно підійдуть рукоділля (яким можна займатися всією сім’єю, а при наявності підприємницького таланту у когось із членів сім’ї, можна створити власну прибуткову справу) або кулінарія (ніхто з членів сім’ї не буде голодним, як і друзі, і гості сім’ї).

У разі ж якщо всім членам сім’ї подобається проводити час за комп’ютером, можна завести сімейний блог, робота знайдеться для всіх.

Яке б захоплення не вибрала сім’я, головне те, що будь-який вид спільної діяльності повинен всім приносити задоволення.