Як вибрати шубу: модель, хутро та колірна гамма

Покупка шуби для будь-якої жінки є одночасно радісною і відповідальною подією. При попередньому вивченні асортименту магазинів багато виробів здаються дуже навіть симпатичними. Але в процесі примірки приходить розчарування. Це абсолютно нормально: на пошук «своєї» шуби з норки або з іншого хутра можна і потрібно витрачати час.

meh-2При виборі перше, що варто для себе усвідомити – це оптимальний фасон хутряного виробу. Підбирати його рекомендується, виходячи з параметрів фігури. Жінкам, схильним до повноти, варто віддати перевагу розкльошеній шубі до коліна, але вона не повинна бути з довгошерстого хутра. Це зробить жінку ще повнішою. Ідеальний варіант – каракулева шуба, яка не лише візуально зменшить форми, але і зробить фігуру набагато стрункішою.

До речі, вас можуть зацікавити шубы в мурманске магазины, де ви можете придбати стильні шуби за доступними цінами.

Струнким, але невисоким дівчатам чудово підійде укорочена приталена модель. Категорично не рекомендується купувати довгі шуби, оскільки в такому одязі маленький зріст буде виглядати ще меншим.

Будь-який фасон можуть собі дозволити високі і стрункі представниці прекрасної статі.

Не менш важливо при виборі шубки визначитися, з якого хутра вона повинна бути. Тут слід враховувати кліматичні умови свого регіону. В дуже холодну зимову пору з великою кількістю снігу та інтенсивними вітрами найкраще зігріє шуба з соболя, мутона і песця. Такі вироби зберігають свою привабливість не менше семи сезонів.

Також чудово зігріють шуби з каракулю, нутрії і бобра. Ідеальний зовнішній вигляд ці вироби зберігають протягом 12-15 сезонів. Особливо популярний сьогодні каракуль. Вироби з цього хутра відрізняються доступністю, але головний плюс – це колосальне розмаїття фасонів та кольорів.

По-справжньому універсальним є хутро норки, якому віддають перевагу як чоловіки, так і жінки. Воно чудово зігріває в холодні зими, демонструє зносостійкість протягом 10 сезонів. За рахунок свого благородного блиску і переливів виглядає дуже ефектно. Шубу краще купувати з хутра самця норки, оскільки він має більш густий підшерсток.

В процесі примірки шуби обов’язково потрібно враховувати свій кольоротип. Блондинкам зі світлими очима відмінно підійде коричнева норка або лисиця. Платиновим блондинкам варто віддати перевагу вугільно-чорним кольорам – каракулю або норці. А ось привабливість брюнеток краще всього підкреслять шуби червоно-коричневого відтінку.