Як вибрати штори?

Гардини та штори можна побачити практично в будь-якому будинку або квартирі. Вони відіграють далеко не останню роль в оформленні інтер’єру. Штори створюють в приміщенні комфорт і затишок, при цьому можуть без труднощів приглушити освітлення.

yak-vibrati-shtori-dlya-vitalniФункціональність

За рахунок штор легко обмежити циркуляцію холодного і теплого повітря, а також приховати від сторонніх очей те, що відбувається в квартирі. Правда, основне їхнє призначення – декор. Якщо в приміщенні є штори, то відразу створюється якийсь обжитий і затишний вигляд. В даний час акцент змістився з важкого матеріалу на більш легкий. Асортимент штор різноманітний, тому будь-яку квартиру можна індивідуалізувати за допомогою такого декоративного елементу. При підборі гардин та штор потрібно керуватися декількома принципами. Отже, до уваги треба брати: розмір вікна, висоту стелі, колір шпалер, оформлення інтер’єру, орієнтацію приміщення по сторонах світу, вподобання господарів.

До речі, ви можете заказать шторы в кухню на сайті sofira.com.ua за привабливими цінами.

Де придбати?

Будь-яка господиня хоче придбати красиву річ, яка при цьому буде продаватися за доступною ціною. Придбати недорогі штори в салоні — не проблема. Досвідчений консультант допоможе вибрати готовий виріб або запропонує матеріал, з якого зроблять штори за індивідуальним замовленням. Звичайно, у другому випадку вартість виробу буде трохи вищою. Однак це цілком виправдано, оскільки ексклюзивність завжди в пошані і моді. Гості завжди будуть нахвалювати господиню за те, що вона своїми руками створила таку атмосферу. Красиві вироби з тканини прикрасять вікна і внесуть родзинку в оформлення інтер’єру.

Правильний вибір

Абсолютно немає необхідності орієнтуватися в дизайні, модних тенденціях і напрямах. Достатньо володіти добрим смаком і фантазією, а досвідчений фахівець допоможе втілити задуми в життя. Зараз існує велике різноманіття технічних і швейних прийомів. У продажу є чимало аксесуарів і декоративних елементів, які допоможуть зробити штори не просто красивими, але ще і унікальними у своєму роді. Не бійтеся експериментів, адже завдяки їм можна втілити будь-яку задумку. Вибирати штори потрібно гранично обережно, щоб не переборщити. Адже такі вироби повинні доповнювати інтер’єр, а не перетягувати на себе увагу.