Як вибрати шпалери?

Наш дім — наше місце відпочинку, там ми розслабляємося і заповнюємо свою енергію. Хочеться, щоб додому тягнуло, щоб відчувався комфорт і затишок.

01Для досягнення цього, господарі до дрібниць продумують кожну деталь. Шпалери в інтер’єрі відіграють важливу роль. Відповідні шпалери творять гармонію в приміщенні. Придбати шпалери ви можете тут вже зараз.

Види шпалер:

  • Паперові. Екологічно чисті і не вимагають серйозних фінансових витрат. Колірна гама різноманітна. Тьмяніють з часом і бояться води.
  • Вінілові. Шпалери, які можна мити. Ідеально підходять для кухні та коридору. Вимагають підбору малюнка.
  • Флізелінові. Дуже міцні. Велика опірність вогню. Можна пофарбувати акриловими фарбами.
  • Текстильні. Дуже красиві, ідеальні для спальні, приємні на дотик. Якість за відповідну ціну.
  • Шпалери під фарбування. Досить довговічні. Невеликий вибір малюнка.

Відповідність інтер’єру

Шпалери потрібно підбирати з розумом, орієнтуватися не тільки на красу, а й на характеристики матеріалу і відповідність його приміщенню. Наприклад, в дитячу краще взяти дихаючі недорогі шпалери.

Треба враховувати, що малюк може використовувати шпалери для своєї творчості, з дорослішанням зажадає інший вигляд кімнати, дуже яскраві шпалери негативно можуть вплинути на психіку дитини.

А ось для кухні оригінальний колір швидше підійде — буде сприяти пробудженню, відмінному апетиту і позитивному настрою. Звичайно, вибрати краще шпалери, які миються.

У коридор підбирати шпалери потрібно з умовою, що вони міцні і з них легко видаляється бруд. А ось у вітальні можна порадувати себе якісними і красивими шпалерами, здатними здивувати і захопити гостей.

Важливі критерії для вибору шпалер

Темний відтінок краще буде виглядати у світлій кімнаті і навпаки, в темне приміщення підбираємо світлі тони. Смужки на шпалерах візуально змінюють розмір кімнати, як і великий малюнок.

Якщо в планах повісити картину або фотографії — віддаємо перевагу однотонному покриттю. При покупці обов’язково потрібно порівнювати номер партії на рулонах, щоб потім не було обурення з приводу різного відтінку шпалер. Ну і звичайно, краще взяти зайвий рулон на всякий випадок.

Ремонт — справа трудомістка, але створюваний затишок в домі принесе свої плоди. Не можна забувати про поєднання шпалер і меблів, якщо є можливість, краще звернутися до дизайнера. В недалекому майбутньому новий ремонт привнесе додому гармонію і гарний настрій.