Як вибрати шкільну форму для дівчинки і рюкзак

Всім відомі клопоти, пов’язані з купівлею дівчаткам форми і рюкзака для школи. Як же розібратися в великому асортименті представлених моделей, які на перший погляд всі красиві і стильні? Ми вирішили дати вам кілька важливих порад, які допоможуть краще зорієнтуватися в характеристиках і особливостях кожної моделі.


Робимо правильний вибір

rukzak3

Піджаки класичного крою, а також з різними вставками, можуть використовуватися і як верхній одяг в осінньо-весняний період. Вони успішно поєднуються як з брюками, так і з спідницями. Штани краще одягати в холодний період року. Перевага сарафанів полягає в тому, що їх не потрібно періодично підтягувати і поправляти. Дуже добре підходять для дівчаток різної комплекції, в тому числі худеньких. Суворі приталені сукні також хороший зручний варіант в якості одягу для школи.

Головні особливості одягу і рюкзаків

Одяг для дівчаток, в якому вони будуть ходити в школу, підбирається строго за розміром. Від того наскільки форма відповідає фігурі залежить зручність в її використанні на кожен день. Ґудзики і різні застібки дозволяють більш точно підібрати необхідний комплект. Фасон пошиття вибирається виходячи з переваг дитини.

В основному одяг, призначений для школи, шиється з натуральних тканин таких як бавовна, кашемір та інші з додаванням синтетичних поліамідних волокон для міцності і отримання хороших експлуатаційних властивостей. Відсоток синтетики в складі повинен бути невеликим, інакше шкільна форма буде погано пропускати повітря і постійно накопичувати статичний заряд. Рюкзаки краще вибирати з водонепроникної тканини.

Комплект одягу для школи повинен бути неяскравих тонів, без викликаючих увагу елементів оздоблення. Бантики, брошки і інші дизайнерські аксесуари повинні бути виконані в строгому, витриманому стилі. Рюкзаки навпаки додатково обробляються принтами яскравих кольорів, а також світловідбиваючими елементами, що дозволяють краще виділяти дітей при русі по вулиці. Особливою якістю вирізняються zibi рюкзаки, які славляться своєю міцністю та вмістимістю.

Рюкзаки, незважаючи на компактні розміри, дозволяють розмістити в них досить багато необхідних для школи предметів та особистих речей дівчинки. Модель вибирається виходячи з віку і фізичних особливостей дитини. Тканина повинна характеризуватися стійкістю проти промокання. Кишені і надійні застібки підвищують функціональність моделі.

Відмовляємося від покупки форми і рюкзака, якщо виявлено, що:

 

  • тканина одягу не забезпечує природну вентиляцію повітря, через велику кількість синтетичного матеріалу;
  • занадто яскраве забарвлення комплекту;
  • передбачені незручні застібки;
  • лямки рюкзака занадто тонкі і незручні для дівчинки.

Скориставшись нашими порадами ви зробите правильний вибір практичного і зручного комплекту шкільного одягу і рюкзака для своєї дівчинки.