Як вибрати щоденник: головні правила

Сучасна людина живе в скаженому ритмі. Протягом дня у неї виникає безліч справ, які складно утримати в голові. Щоб нічого не упустити, все встигнути і нікого не підвести, слід придбати оригінальний щоденник. Як його вибрати ми розповімо, в цій статті.

764345_578002Щоденник і стиль життя

Ведення особистих або робочих записів — це дуже індивідуальна справа. Тому вибирати щоденники на https://printerio.com.ua/ezhednevniki потрібно під свій стиль життя:

  • Для студентів. В університеті виникає безліч поточних задач і завдань, які зручно записувати в блокнот. Краще, якщо він буде невеликого розміру, щоб його було зручно і не важко носити з собою. Оптимальним вибором є недатовані планери. Їх можна вести весь навчальний рік, потім зробити перерву на літо, а потім знову відновити у вересні.
  • Для ділових людей. Різні зустрічі, бізнес-ідеї, корисна інформація — все це постійно оточує ділову людину. Якщо кожен день виникає велика кількість завдань, то на кожну дату варто виділяти окремий лист. Особливу увагу при виборі варто приділити обкладинці. Вона повинна бути строгою і лаконічною, щоб сформувати правильний імідж людини в очах партнерів і клієнтів.
  • Для батьків. Якщо у вас є дитина, то планувати справи потрібно не тільки свої, але і її. З цією метою варто придбати місткий щоденник. Його, звичайно, не зручно брати з собою, зате він дозволяє вмістити всі необхідні записи і розпланувати справи на місяць вперед.

Якщо розплановані і датовані щоденники вас обмежують, то купіть блокнот з порожніми аркушами. Ви зможете самостійно його розкреслити, адаптувавши під свій спосіб життя.

Рекомендації щодо вибору

Щоденник повинен бути в твердій палітурці. На крайній випадок його обкладинка може бути м’якою, але виконаною з міцних матеріалів. Якщо ж придбати виріб з неякісною обкладинкою, то він швидко втратить свій презентабельний вигляд. Як правило, такі блокноти використовуються кожен день і часто носяться в сумках.

Краще, якщо щоденник буде в палітурці, а не на пружинах. З виробів на пружинах дуже часто вилітають листи, що може привести до втрати важливої інформації. Планер в палітурці, в свою чергу, повинен добре відкриватися.

Листи блокнота повинні бути якісними. Папір має бути щільним, приємного для ока кольору, без шорсткостей. Тоді на ньому приємно буде робити записи.

Звичайно, головне правило при виборі щоденника — це те, щоб він подобався. Тоді у вас буде постійне бажання і мотивація ставити цілі і досягати їх.