Як вибрати сервірувальний столик?

Сервірувальний столик з’явився порівняно недавно, але встиг міцно вкоренитися в побуті кожної сучасної людини, зарекомендувавши себе як функціональний і практичний виріб, зручний у використанні.

Перед тим, як купити сервірувальний столик на коліщатках, основну свою увагу слід звертати не тільки на дизайн, але і на функціональність виробу. Найчастіше, такий аксесуар підбирається до вже існуючого інтер’єру. Для тих, хто віддає перевагу плетеним виробам в стилі кантрі, слід звернути увагу на модель, виконану з аналогічних матеріалів.

aria-servirovochnyiy-stolik-12931-product-10000-10000

Різноманіття моделей, представлених в салонах, дозволяють підібрати найрізноманітніші варіанти, які виконуються з урахуванням вимог найвибагливіших клієнтів.

Застосовувати сервірувальний столик можна в найрізноманітніших випадках. Виріб послужить хорошу службу під час прийому гостей. Такий столик відмінно підійде і для кабінету ділової людини.

Як доглядати за сервірувальним столиком?

Щоб визначитися з тим, який саме догляд потрібен для сервірувального столика, потрібно уважно придивитися до тих матеріалів, з яких він зроблений. Як би там не було, є одне загальне правило, якого слід дотримуватися — будь-які процедури по догляду повинні бути регулярними, а не від випадку до випадку.

Мало хто знає про те, що має на увазі догляд за таким виробом. Багато наївно вважають, що в це поняття входить лише витирання пилу та очищення від плям. Виявляється, це не так. Щоб догляд був комплексним і сервірувальний столик служив своєму власникові довгі роки, необхідно виконувати ряд профілактичних заходів:

 

  • не можна перевищувати допустиме навантаження на виріб;
  • використовувати виключно за призначенням;
  • зберігати поза зоною досяжності опалювальних приладів, а також уникати попадання прямих сонячних променів.

 

Щоб підтримувати регулярну чистоту, необхідно проводити сухе або вологе чищення — все залежить від того, який матеріал столика. Але в кожному правилі є винятки — наприклад, лакованій і полірованій поаерхні протипоказане вологе прибирання. Такі вироби найкраще протирати фланеллю, тому що вони можуть втратити свій колишній шарм і чарівність, ставши бляклими і тьмяними.

Якщо столик покритий полірованим покриттям, у продажі існують спеціальні поліролі, які допоможуть у догляді за виробом. Можна також застосовувати і народні засоби — для цієї мети відмінно підійде оливкова олія. Любителі виробів зі шляхетної деревини оцінять реп’яхову олію, яка їх відмінно відполірує.