Як вибрати сережки?

Сережки — це одна з найдавніших прикрас для жінок. Вони допомагають особі жіночої статі якісно підкреслити свою жіночність і красу. У цій статті ми спробуємо дати вам корисні поради щодо вибору сережок.

earrings-chartЯкщо підбираєте сережки для походу на роботу, то краще придивіться до лаконічних, стриманих варіантів, які не сильно привертають до себе увагу. Вони повинні бути не сексуальними, а привертати увагу до вашого ділового образу.

Якщо збираєтеся на вечірку, то тут більше підійдуть яскраві та блискучі моделі. Незвичайна форма, яскравий дизайн, гарне каміння — все це вітається в сережках для вечірок. Ваші сережки повинні привертати увагу оточуючих.

Що стосується сережок «на кожен день», то підбирайте їх під свій образ. Потрібно щось непомітне, звичайне. Погодьтеся, великі сережки з кольоровим камінням будуть безглуздо виглядати у супермаркеті і у метро, особливо разом із подертими джинсами і чорною майкою.

Дуже важливо при виборі сережок враховувати форму обличчя. Буває таке, що жінки невміло підбирають цей важливий аксесуар, в результаті на них він виглядає безглуздо, вказує на серйозні недоліки.

Для широколицих і круглоліцих  жінок підійдуть довгасті невеликі сережки. Якщо обличчя навпаки, вузьке і маленьке, то купуйте кліпси, або ж опуклі сережки, це візуально збільшить обличчя. Якщо ви володієте обличчям у формі подовженого овалу, значить варто купувати особливо великі сережки, які схожі на кульки або великі гудзики. Найбільше пощастило жінкам з правильним овалом, вони можуть одягати такі сережки, які їм захочеться.