Як вибрати сережки з діамантами?

Діаманти – ознака розкоші та ідеального смаку, тому не дивно, що класика в дизайні ювелірних прикрас залишається модною протягом десятиліть. Однак, витонченим жінкам завжди хочеться володіти унікальною річчю, здатною підкреслити власну індивідуальність і неповторність. І у світі ювелірних шедеврів теж є свої модні тенденції.

450x450_EARRS 0951385 DIASЯкий же вибір надає ринок заможним модницям? Широкий! У цьому питанні все обмежується тільки вашою фантазією і фінансовими можливостями. Діаманти не тільки самі по собі є коштовним камінням, але і вимагають до себе особливого ставлення: відповідного ограновування і оправи. Тому не дивно, що ціна на сережки з діамантами такого незвичайного декору завжди відповідає їх якості та унікальності.

Всі кольори
Якщо ви не хочете занадто віддалятися від класичних рішень в декорі, то ваш вибір безумовно впаде на кольорові діаманти. Особливо модними сьогодні вважаються камені насиченого червоного і синього кольору. На перший погляд схожі на сапфірові і рубінові, сережки з кольоровими діамантами на ділі набагато насиченіші за кольором і яскравіше грають при ограновуванні. В модній панелі також діаманти кольору шампанського, жовто-зелені, коньячні, а також рожевого та фіолетового кольору.

До речі, ви можете швидко та вигідно продать бриллиант на сайті vipgold.in.ua просто зараз!

Завжди на висоті
Довгі сережки, підвіски з діамантами на кінці або з цілою доріжкою дорогоцінних каменів по всій довжині – ніщо не підкреслить вишуканість фігури і лінію шиї так, як це роблять довгі сережки. Сам виріб може бути як суцільним, так і таким, що складається з одній або кількох підвісок, в тому числі, прикрашених кольоровими каменями. Заслуженою любов’ю такі сережки користуються ще й тому, що ідеально підходять під будь-якевечірнє вбрання, незалежно від довжини і розміру. А особливо довгі, нижче плечей сережки з діамантами створюють неповторний гламурний образ для світських левиць.

Чарівні контрасти
Самий пік популярності зараз переживають сережки з чорними і білими діамантами. Причому актуальність таких ювелірних моделей не залежить від того, чи використовують майстри такі камені окремо або ж поєднують в одному комплекті. Більше того, поєднання білих і чорних діамантів дає в підсумку разючий контраст, що дозволяє втілити в життя самі витончені дизайнерські задумки.