Як вибрати сережки-конго?

Один з найдавніших і найпопулярніших видів сережок — це сережки-кільця, ще їх називають сережки-конго. Вони представлені у вигляді гладких кілець різного діаметру, в деяких випадках інкрустовані дорогоцінним камінням, метеликами, підвісками та іншими елементами. Оскільки всередині вироби порожнисті, то навіть при значних розмірах вони залишаються невагомими.

На сьогодні сережки-конго представлені на ринку ювелірних прикрас у великій кількості. Виготовляються вони із золота, срібла, інших сплавів, дерева та пластику, також популярна біжутерія. Спеціалісти пропонують ознайомитися з цим видом прикрас в електронних каталогах ювелірних магазинів, де є фото виробів, опис та ціни.

Як вибрати відповідні сережки-конго?

Асортимент прикрас по ссылке досить різноманітний. Легкі та універсальні, вони підходять для всієї чарівної половини населення: як молодим дівчатам, так і жінкам у віці. Серед чоловіків цей вид аксесуарів також дуже затребуваний. Докладніше про те, які бувають сережки-кільця — далі:

 

  • гладкі моделі;
  • сережки з візерунками;
  • інкрустовані дорогоцінним камінням – залежно від каменю змінюється ціна на готовий виріб;
  • прикрашені підвісками чи іншими декоративними елементами – найкращий варіант для сучасних дівчат;
  • вироби з кількома скріпленими між собою кільцями однакового чи різного діаметра;
  • сережки із різних сплавів.

Зазвичай чоловіки зупиняють свій вибір на одному виробі. Жінки можуть придбати кільця будь-якого діаметру, прикраса чудово поєднується з ланцюжками, кільцями, браслетами. Якщо жінка носить кілька сережок у вусі, то із сережками-конго гармонійно виглядатимуть пусети.

Сережки-конго будуть доречні в будь-якій ситуації, вони підійдуть для повсякденного образу або на торжество, ідеально поєднуються з етно стилем. Вироби відрізняються своєю легкістю та невагомістю, що сприятливо позначиться на мочці вуха. Застібка проста, надійна, а головне, безпечна навіть для дітей.

Для того, щоб сережки-конго використовувалися тривалий період часу, необхідно купувати вироби зі срібла або золота. При виборі біжутерії рекомендується віддати перевагу таким матеріалам, як титан, хірургічна сталь — вони не викликають алергічних реакцій. Придбати прикраси слід лише у перевірених ювелірних магазинах, щоб не стати власником підробки.

Потрібно серйозно поставитися до вибору прикрас, щоб покупка принесла задоволення. Перед придбанням рекомендується порівняти кілька моделей, приміряти перед дзеркалом, перш ніж ухвалити остаточне рішення.