Як вибрати сексуальну нижню білизну?

Всі жінки по-особливому ставляться до жіночої білизни, деякі поклоняються їй, деякі люблять до нестями, деякі більш стримані жінки просто люблять її. Але немає жодної жінки, яка не любила б цю деталь жіночого гардеробу. Тому до вибору жіночої білизни потрібно поставитися серйозно і відповідально. Адже саме добре підібрана нижня білизна робить жінку чарівною, сексуальною і бажаною в очах чоловіка. Яке ж вибрати білизну, щоб стати привабливою для чоловіка?

Перш ніж приступати до вибору нижньої білизни, яку можна придбати на сайті my-lady.com.ua, давайте згадаємо одну народну прописну істину, яка відображає психологічні особливості чоловіків, вона говорить: «Чоловік любить очима!». Треба пам’ятати про неї, вибираючи нижню білизну!

45158226

Отже, одним з важливих критеріїв при підборі нижньої білизни повинен стати колір. Колір білизни може вплинути на сексуальне настрій вашого чоловіка. Наприклад, білизна червоного кольору служить закликом для чоловіка. Воно викликає бажання і дає йому зрозуміти, що ви пристрасна натура. Біла білизна, колір невинності, чоловік розуміє, що ви сором’язливі і милі.

Вибираючи колір білизни не треба забувати про власні вподобання, а так само про індивідуальні особливості вашої зовнішності. Якщо ви чудова і чарівна блондинка, то вам підійде білизна блакитного, ніжно-рожевого, світло-зеленого кольору в пастельних тонах. Якщо ви пристрасна брюнетка, то для вас підійде білизна темно-зеленого, темно-синього, червоного, пурпурного і шоколадного кольору. Вогненно-рудим жінкам до лиця зухвалі і яскраві кольори, такі як червоний, пурпурний, смарагдово-зелений і небесно-блакитний.

Для жінок зі світлим відтінком шкіри більше підходить нижня білизну матових і світлих тонів. Чорна білизна виглядає зухвало на світлій шкірі. Білизна землистих тонів може зробити шкіру ще блідіше, а форми більш плоскими. На жінках, власниць загорілої шкіри, дуже ефектно виглядатимуть пурпурний, червоний, зелений або блакитний кольори. Підкреслять лінію фігури і чудово виглядають на засмаглій шкірі ніжні пастельні і білі тони.

За допомогою білизни необхідно підкреслити достоїнства своєї фігури. Для гарної форми грудей купіть корсетну білизну. Білизна повинна підкреслювати ваші спокусливі форми, робити їх більш сексуальними. Не варто забувати і про спеціальні штучки і гаджети, спеціально створені для надання привабливості жінці. Наприклад, пояс і панчохи вже досить давно є одними з вірних способів розпалювання чоловічої фантазії. Можна придбати коригуючу білизну, яке допоможе візуально скоректувати фігуру і доповнити ваш сексуальний образ. Якщо ви вирішили вбити чоловіка наповал, то радимо вам заглянути в магазин з інтимними товарами і вибрати собі пару комплектів фетиш білизни.

У гардеробі кожної жінки має бути хоча б один комплект дорогої сексуального білизни. Не відмовляйте собі в красивій і сексуальній білизні!