Як вибрати санки?

У продажу зараз можна знайти велику кількість самих різних санок. При виборі потрібної моделі необхідно орієнтуватися не тільки на їхню вартість, але і на вік дитини, а також на безпеку санок.

kak-vybrat-sanki-2Вибираючи санки для самих маленьких зверніть увагу на безпеку і зручність у використанні. Такі санчата повинні мати ремені безпеки, стійку спинку. Для зручності батьків на них повинна бути передбачена металева або пластикова ручка, яка б дозволила вести дитину перед собою, так як з санок на мотузочці дитина може непомітно випасти, при переході через дорогу такі санки взагалі небезпечні.

Для дитини постарше санки вибирайте міцні, легкі і стійкі. Дитина повинен з легкістю їх возити з собою. Найпопулярніші санки у дітей дошкільного віку «ватрушки», снігокати та санки-ледянка.

Вибираючи «ватрушки» врахуйте те, що цей вид небезпечний для катання з крутих гірок, так як будь-який виступ загрожує травмі хребта. Вони непередбачувані тим, що можуть перевернутися, і дитина буде котитися головою вниз, що дуже небезпечно.

До речі, ви можете купить санки детские на сайті sanki.com.ua за найнижчими цінами на ринку.

Самі легкі і компактні – санки-ледянка. Носити їх з собою для дитини не сбуде складно, а також приваблива їх вартість. Однак вони дуже травмонебезпечні на крутих гірках.

Найбільш безпечні, але дорогі – снігокати. Снігокат призначений для всієї родини. Снігокат має регульовані паски, сидінням та оригінальний дизайн.

Якщо наведені вище санки вам не підходять, то зверніть увагу на класичний варіант, санки виготовлені з алюмінію, пластику або дерева.

Пластикові санки легкі, досить безпечні, вони виробляються у різній колірній гамі, мають різну форму і розміри, однак вибираючи їх зверніть увагу на якість матеріалу. Якщо санки виготовлені з тонкого пластику, то вони не підійдуть для низьких температур, так як можуть потріскати. У середньому термін служби таких санок до 2 років. Більш довговічні санки з дерева або комбіновані санки.