Як вибрати рулонні штори?

Рулонні штори — відмінна альтернатива класичним фіранкам. Вони виглядають сучасно і не займають багато місця в приміщенні. Вибрати рулонні штори не так просто, як може здатися на перший погляд.

rulonnie-stori-6-o94d64yjxl4jv5hz3yrfn9q105kkeyj5ckgtmuabn4Щоб не пошкодувати про покупку, рекомендуємо звернути увагу на чотири важливі критерії при виборі рулонних штор.

Вибираємо тип рулонних штор

Перше, що необхідно зробити при покупці рулонних штор — визначитися з їх типом. Найбільш популярні два варіанти:

 

  • відкриті;
  • закриті.

Відкриті штори являють собою валик з тканиною та обважненням на кінці. Такий варіант досить доступний за ціною, проте має істотні мінуси. Купуючи відкриті рулонні штори, будьте готові до того, що світло буде проникати в приміщення незалежно від щільності самої тканини, через те, що боки конструкції залишаються відкритими.

Закриті рулонні штори коштують дорожче, однак по зручності і якості вони випереджають відкриті фіранки. Завдяки бічним касетам, закриті штори щільно прилягають до вікна і мінімізують попадання сонячних променів в приміщення.

Якщо ви купуєте рулонні штори для спальні або дитячої, краще взяти закритий варіант. Для кухні або коридору цілком підійдуть відкриті системи.

Вибираємо спосіб кріплення

Кріпитися шторы рулонные можуть двома способами:

 

  • За допомогою свердління. Такий тип кріплення складніший, але зате можна бути впевненим в тому, що штори закріплені надійно.
  • Без свердління. В цьому випадку для закріплення конструкції використовуються гачки або клейкі стрічки. Це набагато легше і швидше, однак немає гарантій того, що штори не впадуть.

Вибираємо тип полотна

Асортимент тканин для рулонних штор досить великий, тому вибрати потрібний варіант не завжди просто. Виділяють чотири види полотен:

 

  • Натуральні тканини. Таке полотно прекрасно доповнить інтер’єр приміщення і створить в кімнаті додатковий затишок. З практичної точки зору натуральні тканини не найзручніший варіант, бо за ними потрібен спеціальний догляд. При неправильному поводженні з натуральними полотнами, штори деформуються і втратять хороший зовнішній вигляд.
  • Світловідбиваючі тканини відмінно підійдуть в кімнати, розташовані з сонячної сторони. Таке полотно не тільки не пропустить сонячне світло, але і захистить кімнату від спеки.
  • Black Out — завдяки щільній тканині такі полотна на 100% захищають кімнату від сонячного світла.

Щоб рулонні штори виглядали в кімнаті гармонійно, звертайте увагу не тільки на технічні, а й на зовнішні характеристики, такі як колір і принт. Тоді рулонні штори будуть ідеально доповнювати інтер’єр кімнати.