Як вибрати рукавички?

В даний час рукавички є в гардеробі кожної жінки. Вони є і атрибутом стилю, і елементом одягу, і прикрасою. Але що ж з усього названого є першочерговим? Життя багатогранне, тому будемо вибирати рукавички за матеріалом і розміром.box-jenskaya-perchatka

Багато хто віддає перевагу традиційним шкіряним рукавичкам. Це зрозуміло, такі рукавички від https://podium.ua/gloves/ відповідають всім основним вимогам: вони міцні, добре гріють і підходять до будь-якого одягу. Їх можна носити з пальто, курткою, пуховиком, словом, вони універсальні. Визначити такий матеріал теж просто, достатньо потримати в руці виріб. Натуральна шкіра досить швидко зігрівається, а замінники залишаються холодними.

Шкіра овець і кіз найбільш м’яка і тягуча. Навпомацки ви відчуєте, наскільки приємний цей матеріал. Однак в силу своєї м’якості згодом вона деформується, в тому числі від намокання. Шкіра свині — більш груба. Зате вона більше здатна зберігати тепло, тому з неї можна вибрати відмінні рукавички для чоловіків. Але і для жінок окремі види (наприклад, руда шкіра) добре будуть виглядати в поєднанні з дублянками. Ну, а чемпіоном по теплоємності є шкіра оленя. Вона, звичайно, щільніша за овечу, але виглядає також елегантно.

Зверніть увагу на те, чи тягнуться рукавички при примірці. У хороших фірмах рукавички шиють з урахуванням тягучості шкіри. Рукавичка повинна розтягуватися поперечно (так як ширина руки у всіх різна), але не витягатися в довжину. Це дуже важливо, тому не варто купувати рукавички зі шматочків, тому що вони швидко втратять свою форму. Крім цього, перевірте рівномірність рядків на швах — це теж показник якості.

Що стосується догляду, то шкіряні рукавички, перш ніж прибрати на сезон зберігання, слід змастити касторовою олією. До речі, у вологу погоду, якщо ваші рукавички намокли, ні в якому разі не сушіть їх на батареї. Нехай сушаться при кімнатній температурі.

Вибір розміру робиться з розрахунку обхвату вашої долоні в найширшій її частині. Так що, коли будете бачити цифри на розмірі, майте на увазі, що там вказано обхват в сантиметрах.

Крім шкіряних, також поширені в’язані, замшеві рукавички і декоративні. Перші найчастіше поєднують із спортивним одягом. Хоча в’язані рукавички цілком можна носити і з пальто, якщо вони по стилю підходять. Замшеві, треба мати на увазі, швидко стираються. Ну а до декоративних відносять різного роду рукавички-прикраси. Це можуть бути і атласні рукавички, які цілком можна носити і з сукнею, і рукавички з обрізаними пальцями для створення молодіжного образу та інші. Головне, щоб вони гармонійно виписувалися у ваш образ, як і інші аксесуари.