Як вибрати ресторан для весілля?

Якщо раніше весілля відзначали в квартирах, приватних будинках, у дворах багатоповерхових багатоквартирних будинків, то зараз воліють організовувати їх в ресторанах. Організація весільного банкету, а іноді і самої реєстрації шлюбу в ресторані — це дуже зручно. Ціна буде залежати від кількості гостей і обраного меню, самого закладу.

1338553349_svadb_1Багато ресторанів пропонують досить гнучкі умови і ведуть таку цінову політику, щоб у кожного клієнта, була можливість організувати у них торжество. Це може бути, організоване з королівським розмахом весілля, або більш скромні варіанти. Спочатку потрібно вибрати такий ресторан, щоб він відповідав усім вимогам клієнтів, для прикладу, це може бути http://panorama-rest.com/wedding-index.

Площа та місткість

Тут вже потрібно орієнтуватися на кількість гостей. Важливо, щоб місця вистачало. Необхідно, щоб крім столів, в залі було вільне місце для танців, а також сцена, якщо планується розважальна програма. Не потрібно орендувати занадто великий зал, якщо гостей буде мало.

Меню

Так як готують для весіль на кухні ресторанів, в яких вони організовуються, потрібно ознайомитися з меню закладу. Можливо, клієнтів влаштує те, що пропонується, і вони виберуть страви з наявного асортименту. Або, внесуть поправки, включать кілька страв, яких немає в меню. Можна найняти запрошених кухарів і офіціантів самостійно, якщо людей буде багато та обсяг роботи намічається великий. Що стосується торта, то і про нього слід подбати заздалегідь. Краще не довіряти це ресторану, а звернутися в компанію, яка пропонує торти на замовлення, в тому числі і весільні. Готовий торт привезуть до наміченої дати.

Розташування

Важливе значення відіграє і розташування ресторану. Коли організовується весілля, ніхто не хоче, щоб заклад був розташований в центрі мічта. Краще, щоб він був десь на околиці, в тихому і спокійному місці, щоб ніхто не заважав, і саме свято, салюти, шум і музика нікому не заважали.

Особливості самого закладу

Це може бути просто ресторан, або готельно-ресторанний комплекс. Другий варіант зручний, якщо буде багато приїжджих гостей, яких потрібно буде десь розмістити на ніч.