Як вибрати ресторан для банкету?

Стрімкий темп життя залишає мало часу на спілкування з друзями, рідними та колегами. Тому будь-яка подія — ювілей, день народження, хрестини, корпоративний захід — відмінний привід для того, щоб зібратися в приємній компанії.

744617055261316f7ecb24.85720919_articles_main_bigНе біда, якщо габарити вашої квартири, будинку або офісу не дозволяють запросити всіх, з ким хочеться побачитися в легкій і невимушеній обстановці. Літня тераса заміського комплексу, паб або ресторан з живою музикою стануть зручною альтернативою, а заодно і позбавлять від продумування меню і миття посуду.

Будьте готові, що основні питання, які в першу чергу задасть вам адміністратор обраного закладу, будуть стосуватися:

  • запланованої дати;
  • формату заходу;
  • кількості запрошених гостей і орієнтовного бюджету.

Травень-червень — пора випускних, а влітку і восени в місті спостерігається максимум весільних кортежів. Тому ви заслужите репутацію серйозної людини, якщо заздалегідь поцікавитеся у адміністратора про бронювання банкетного залу. Це, звичайно, жарт, але тільки частково.

Чітких критеріїв, за скільки днів-тижнів-місяців потрібно починати підготовку, звичайно ж, немає, однак не варто залишати рішення цього питання на останній тиждень. А якщо дата вашого заходу за часом збігається із згаданими вище урочистостями, — особливо, із випускними, — планувати починайте за 6-9 місяців. Врахуйте, що бронювання часто передбачає внесення заставної суми.

До речі, вас також можуть зацікавити актуальні акции ресторанов киев, про які детальніше можна дізнатися на сайті villavita.kiev.ua.

День народження з найближчими друзями або корпоративне торжество — мають різний формат проведення. У першому випадку можна замовити банкет в затишній альтанці або окремий зал, у другому — простору літню терасу або в повноцінний зал зі сценою і музичним обладнанням. Для проведення виїзної весільної церемонії в ресторанах передбачені спеціальні доглянуті майданчики.

Число запрошених гостей і сума, яку ви плануєте побачити в підсумковому рахунку, можуть мати як пряму, так і іншу математичну залежність. Адміністратори банкетних залів та ресторанів — люди досвідчені, багато бачили на своєму віку, тому не бійтеся обговорювати з ними будь-який, навіть самий скромний бюджет.

Практично у всіх закладах вам запропонують базове банкетне меню, а також суму на кожного із запрошених гостей. Уточніть, як оплачується обслуговування: входить в підсумкову суму або розраховується окремо. Питання закупівлі власного алкоголю, оформлення залу, музичного супроводу обговорюються в кожному випадку індивідуально.

І заміські комплекси, і міські ресторани пропонують настільки широкий вибір форматів заходів, що будь-який бажаючий зможе знайти скромний, але затишний або, навпаки, шикарний заклад для проведення ідеального банкету. І найголовніше: пам’ятайте, що замовник — ви, тому обговоріть з адміністратором своє бачення заходу, а персонал постарається, щоб воно пройшло саме так, як ви його собі і представляли.