Як вибрати правильно туристичну страховку?

З кожним роком все більше українців їздять за кордон. Безвізовий режим з країнами Шенгену зробив поїздки за межі України буденністю. Курорти залучають масового туристів, багато громадян України виїжджають на заробітки.

110532-как оформить страховку онлайнОдним з важливих питань, з яким стикається мандрівник — медичне страхування при виїзді за кордон. Незважаючи на відсутність перевірки наявності страхового поліса при перетині кордонів більшості країн світу, туристична страховка присутня в переліку документів при виїзді.

При мінімальній вартості медична страховка покриває можливі непередбачені витрати при захворюванні, загостренні хронічних хвороб або навіть юридичну допомогу, послуги перекладача.

На що звернути увагу при оформленні страховки для туристів?

1. Розмір франшизи в полісі. Франшиза безпосередньо впливає на вартість туристичної страховки. Бажано купувати поліс страхування з нульовою франшизою. В іншому випадку, доведеться викласти кровні 100-300 євро, а вже понад цієї суми розраховувати на компенсацію страховій компанії.

2. Винятки в договорі по регіонах (країнах) дії страхового покриття. Страхові компанії, які страхують масових туристів, можуть нерозбірливим шрифтом в полісі відзначити, що зазначені країни не покриваються дією стандартних умов договору. Обмеження у виплатах, поява лімітів при розрахунку сум відшкодувань — наслідки подібних застережень в тексті.

3. Уважно аналізуйте наявність опцій туристичного страхування. Наприклад, якщо мандрівник збирається кататися на гірських лижах, займатися активними видами спорту, їздити на мотоциклі або ж просто працювати за кордоном — потрібно подбати про їхню наявність в договорі. Включення в туристичну страховку покриття специфіки перебування за кордоном гарантує повноцінну виплату страхового відшкодування.

4. Правильність написання імені та прізвища. Вони повинні в повній мірі відповідати зазначеним в закордонному паспорті. Номер та серія паспорта також важливі. Бажано, уважно перевіряти реквізити в полісі страхування, які належать застрахованій особі, але зазначені вище — в першу чергу.

5. Медичні страховки при поїздках за кордон припускають наявність посередника — асистансу. Це міжнародні організації, які цілодобово обслуговують застрахованих, представлені в більшості країн світу і в регіоні перебування туриста. Ви повинні бачити в договорі страхування контакти асистансу із зазначенням регіону покриття. Наявність безкоштовного зв’язку за допомогою месенджерів, скайпу або електронної пошти заощадить кошти при зверненні.

6. Краще не брати договір туристичного страхування в «єдиному вікні» при оформленні закордонної поїздки. Припустимо, Ви купуєте тур на відпочинок або оформляєте працевлаштування за кордоном або ж просто отримуєте візу у візовому центрі. У подібних випадках пропонують включену медичну страховку. Швидше, вартість поліса буде завищена на розмір комісійних зазначених посередників. Дивно, але ціна може бути вищою в 2-4 рази. Щоб переконатися в правильності подібного допущення проаналізуйте наполегливість, з якою будуть пропонувати страховку авіакомпанії, візові центри, або ж агентства з працевлаштування. Розумним рішенням буде покупка медичної страховки для виїзду за кордон безпосередньо в страховій компанії, попередньо порівнявши ціни. Альтернатива — замовлення поліса через інтернет в спеціалізованій компанії, яка самостійно вибере прийнятне рішення за ціною. З огляду на відносно невелику вартість медичної страховки і нестачу часу при підготовці виїзду за кордон покупка поліса онлайн є розумним рішенням.

7. Іноді договір страхування представлений в двох частинах: інформація про застраховану особу та загальні умови страхування. Важливо зберігати обидві частини до завершення дії страховки і закінчення процедур врегулювання можливих страхових подій.

Якщо коротко, це головне. Пам’ятайте, що, при наявності страхового поліса, непередбачувані труднощі, які можуть вилитися в витрати, не страшні. Туристичне страхування — прийнята у світі практика подорожей і поїздок за кордон, до якої приходить і Україна.

Страховка для поїздки до Франції

Для оформлення довгострокової візи або ж поїздки по безвізу без медичної страховки не обійтися. На даний момент на ринку страхування дуже великий список страхових, з абсолютно різними цінами.

Страховку до Франції можна придбати як онлайн https://oh.ua/travel/france/, так і отримати поліс з мокрими печатками. Якщо страхова фірма акредитована, проблем не буде ні з онлайн страховкою, ні з мокрими печатками.

Страховка для поїздки до Франції повинна відповідати наступним вимогам:

 

  • Повинна бути видана тільки акредитованою компанією.
  • Страхове покриття не менше суми в € 30 000.
  • Зона покриття — весь ЄС і країни, що не входять в ЄС, але є підписантами Шенгенської угоди.
  • Франшиза не повинна перевищувати € 150.