Як вибрати повітряні кульки для дитячого свята?

Планування свята — це завжди непросто, а якщо мова йде про дитячу вечірку, то турбот батькам додається ще більше. Одна з головних — оформлення місця проведення дитячого свята, адже декор повинен відповідати віку винуватця торжества і його маленьких гостей і неодмінно подобатися їм!

childrenОдними з найкращих прикрас для дитячих вечірок по праву вважаються повітряні кульки. Вони створюють красиву і веселу святкову атмосферу. А ще вони абсолютно безпечні для дітей! Ви зможете вибрати воздушные шарики с доставкой для дитячого свята на будь-який смак, хоч би якою була тематика або колірна гама вечірки. А про те, що врахувати при виборі кульок для дитячого свята, ми розповімо далі.

Як вибрати повітряні кулі для дитячої вечірки?

• Враховуйте вік дитини. Перш ніж планувати декор з повітряних кульок, подумайте про вік маленьких учасників вечірки. Якщо переважна більшість діток буде у віці від 5-ти до 10-ти років, то варто звернути увагу на кульки з улюбленими персонажами мультфільмів (або підбирати їх під тематику свята). А ось підліткам краще вибрати що-небудь доросліше, наприклад, великі однотонні кулі в певній колірній гамі (наприклад, в кольорах, обраних для оформлення свята).

• Стать дитини — не менш важливий нюанс. Зокрема, від нього так само сильно залежатиме дизайн і забарвлення повітряних кульок. Так, для дівчинки вибирайте що-небудь у ніжних і жіночних тонах, ідеально підійдуть пастельні та карамельні відтінки. Для хлопчика ж — що-небудь більш нейтральне, колірну гаму, яка найкращим чином підкреслить характер або захоплення дитини.

• Орієнтуйтеся на тематику вечірки — вона вкаже на колірну гаму декору, і кульок в тому числі. Крім того, спираючись на тематику свята, ви можете придбати не тільки різнокольорові повітряні кульки, а й внести родзинку і підкреслити тематичність вечірки за допомогою кульок з відповідними персонажами або дизайном. Таким чином, ви отримаєте унікальний декор і відмінний фон для фотозони!

Латексні чи фольговані?

І латексні, і фольговані кульки абсолютно безпечні для дітей. Але якщо латексні ви зможете надути самостійно, то фольговані потрібно купувати тільки готові, так як їх ступінь надування дуже складно контролювати, і робиться це за допомогою спеціальної насадки. Тому композиції з фольгованих кульок все ж краще замовляти у професіоналів.