Як вибрати постільну білизну правильно?

Нинішнє різноманіття вибору постільної білизни здатне спантеличити навіть досвідчену домогосподарку. Зараз в таких магазинах представлено безліч комплектів, різних за якістю тканини, за забарвленням, дизайном малюнка, матеріалом. Вибрати з сотень варіантів яскравих і стильних тільки один дійсно непросто.
postelnoe_belye

У кожному з критеріїв вибору постільної білизни чимало нюансів, і вони, безумовно, заслуговують на окрему розмову. Однак зараз, в рамках цієї статті, ми розглянемо одне питання — як якісну постільну білизну відрізнити від неякісної, на що потрібно звернути увагу при виборі. Придбати постільну білизну ви можете в інтернет-магазині uamag.net вже зараз.

Одна з найголовніших вимог до тканини, з якої зроблено постільний комплект — це довговічність. Наскільки довго служитиме такий комплект, залежить від різновиду тканини та її щільності. Це найпростіший принцип — чим щільніша тканина, тим довше вона буде витримувати температурні впливи (прасування), і механічні дії (прання).

Немає сенсу на дотик пробувати зрозуміти, якісна перед вами тканина, чи ні. Щільність тканини визначається кількістю переплетень нитки, а це малоймовірно навіть для професійних консультантів. Однак тут є своя хитрість — визначити щільність тканини можна, якщо розгорнути постільний комплект і подивитися крізь нього на світло. Тут потрібно придивитися — якщо тканина просвічується, у неї рідка, нерівномірна структура, значить, її якість залишає бажати кращого. Таку білизну краще не купувати.

Якщо ви вибрали тканину, щільність якої вас влаштувала, подивіться на склад тканини — зазвичай він вказаний поряд з інформацією про розмір постільного комплекту і його виробника, на етикетці. Виробники з ім’ям, що піклуються про покупця, спеціально вказують ці дані так, щоб вони були на видному місці. Це в їхніх інтересах — таким чином, вони дають зрозуміти покупцеві, що комплект зроблений з тканини високої якості. Є й протилежний приклад — деякі виробники, що випускають білизну з використанням дешевих синтетичних тканин, вважають за краще про це мовчати — інформація про склад тканин на етикетках такої білизни надрукована дрібним шрифтом, який погано читаються. Це теж свого роду критерій, який свідчить про те, що від покупки такої білизни краще відмовитися.

Потрібно відзначити, що навіть якщо постільна білизна зроблена з натуральної тканини високої щільності, це ще не є гарантією якості. Є й інші чинники — якість пошиття, дотримання технологій.

Постільна білизна високої якості прошивається міцними нитками. Для цього використовується спеціальний білизняний шов. Придивіться до білизни — у якісної продукції краї тканини обов’язково будуть оброблені, кінчики ниток не будуть бовтатися — їх акуратно обрізають в тому місці, де закінчується шов. Такий постільний комплект — відмінний вибір для вашої спальні — він витримає безліч прань і буде служити довго.