Як вибрати порохотяг?

Хочете придбати новий порохотяг і не знаєте, як зорієнтуватися в різних моделях і аксесуарах? Ідеальне рішення залежить від різних чинників, таких як особисті потреби в прибиранні, розмір житла і кількість поверхів, а також тип підлоги.

На ринку представлено безліч моделей, проте для внутрішнього прибирання найбільш поширеними типами, безсумнівно, є електрична щітка і класичний пилотяг.

Електричний пилотяг дуже рухливий і зручний інструмент, який добре підходить для житла, в якому багато меблів і важкодоступних просторів, дерев’яних підлог і штор, і його легко зберігати. Багато моделей бездротові, тому без проводів їх зручно носити з собою тим, у кого будинок на декількох рівнях. Однак мішок менший за розміром, ніж в інших типів порохотягів, тому слід уважно подумати про покупку електричного порохотяга, якщо прибирається дуже великий будинок. Дуже часто такий пылесос споживає мало енергії.

Підсумовуючи вище сказане, можна виділити основні моменти:

 

  • Можливість легко працювати тільки на низьких поверхнях.
  • Внутрішня поверхня набагато нижча, ніж у класичних порохотягів.
  • Менше потужності, ніж в інших моделей.

Класичний порохотяг, з іншого боку, складається зі шланга з всмоктувальною щіткою, з’єднаною з овальним контейнером, який може їздити завдяки наявності коліс.

Він досить легкий, але трохи складніший в транспортуванні, ніж електричний варіант, особливо, якщо є сходи в будинку або квартирі, оскільки вам доведеться тягти контейнер. Тому важливо вибирати модель пристрою на основі розміру коліс: компактна модель зазвичай менша і більш маневрова, менш потужна і часто з маленькими колесами, щоб зберегти розміри продукту. Якщо у вас є будинок з безліччю перешкод (килими, кабелі, іграшки), вибирайте великі колеса, які, незважаючи на велику площу, можуть легше долати будь-які предмети.

Класичний тип часто має високу всмоктувальну здатність (що часто також означає більше споживання електроенергії), і в більшості випадків він має набагато більшу потужність, ніж електричні щітки, що робить його придатним для дуже великих будинків. Як правило, такі порохотяги оснащені набором щіток для очищення різних предметів всередині будинку, таких як килими, штори та текстильні покриття, а за допомогою спеціальних насадок і телескопічної трубки вони досягають навіть найскладніших кутів.