Як вибрати подарунок на день народження?

Всі люди люблять отримувати подарунки, але не менш приємно дарувати їх. Однак кожна людина є унікальною і неповторною особистістю, тому підібрати відповідний презент людині на день її народження буває вкрай складно. І якщо ви хочете подарувати комусь не просто дрібничку, про яку людина забуде через кілька днів, а по-справжньому потрібну річ, важливо вибирати подарунок на день народження з урахуванням декількох важливих критеріїв, про які ми і поговоримо далі.

1_1_1488872709062 (1)Основними критеріями, на які потрібно звертати увагу при виборі подарунка за даним посиланням https://superpupers.com/725-kakoy-prazdnik/726-den-rozhdenie/ є:

 

  • вік і стать;
  • захоплення і рід основної діяльності;
  • а також те, хто ви людині, яку ви вітаєте.

Для дітей подарунки краще вибирати цікаві — з огляду на захоплення дитини. Від практичних речей слід відмовитися, адже вони хоч і необхідні дитині (на вашу думку), але не здатні принести радість. З дорослими дане правило працює не завжди, адже деякі люди люблять практичні і корисні речі, а інші без розуму від всіляких «милих» штучок, що не несуть практичної користі. Тому вибираючи подарунок дорослій людині, потрібно орієнтуватися на її інтереси, якщо ви з нею добре знайомі, або ж дарувати загальноприйняті подарунки, якщо людина вам малознайома.

Що стосується родинних зв’язків з тим, кому призначений подарунок, то якщо його одержувачем є ваш чоловік або кохана людина, варто звернути увагу на дорогі речі, тоді як для друга або подруги (а також далеких родичів) презент можна вибрати з середнього цінового сегмента, а для колеги і зовсім підійде небанальний недорогий презент.

Широкий вибір цікавих товарів пропонує інтернет-магазин подарунків SuperPupers. Тут ви знайдете відповідний подарунок для кожної людини. При цьому всі товари розділені на категорії, тому підібрати підходящий варіант вам буде дуже легко.

Деякі люди вважають, що найбільш правильним рішенням при пошуку подарунка буде його вибір за знаком зодіаку людини, якій він адресований. Дане правило не позбавлене практичної цінності, адже знаки зодіаку дійсно багато говорять про людину. Проте, навіть знаючи основні сторони характеру людини з урахуванням її знака зодіаку, при виборі презенту потрібно все-таки враховувати також рік її народження, вік, рід занять і, звичайно ж, захоплення.

Існує категорія подарунків, дарувати які вважається недоречно, згідно з народними прикметами і повір’ями. Однак дотримуватися їх чи ні, це ваша особиста справа, а ми вам про них нагадаємо. Так подібними подарунками можуть стати: годинник, дзеркало, ніж або носовичок. Постільну білизну, за прикметами, приймають тільки від мами. Навіть якщо ви не вірите в прикмети, імениннику це може не сподобатися.

Нижню білизну, шкарпетки та інші інтимні речі купіть у звичайному порядку, не даруйте особисті предмети одягу в подарунок. Це може викликати досаду, нехай і не явну. Не бажано дарувати парфуми. Все ж вирішили їх подарувати? Тоді придбайте відомий бренд або унікальний аромат.

І найголовніше: постарайтеся подарувати те, що доставить імениннику радість і покаже всю ступінь вашої турботи і любові!

Ну як? Озброїлися? Налаштувалися? А тепер вперед, за подарунком! Ми впевнені, що взявши до уваги всі або більшу частину перерахованих правил, ви більше ніколи не помилитеся у виборі!