Як вибрати подарунок дитині на Новий рік?

Кожна дитина чекає і по-особливому любить Новий рік. Цей сімейний чудове свято дає можливість повірити в диво, казку, дарує такі важливі моменти для життя дитини: прикрашання ялинки, приготування з мамою страв до святкового столу, приготування подарунків і багато-багато іншого.

chto-podarit-rebenku-na-novy-god-2Виходячи з вищесказаного, батьки повинні зробити висновки і добре продумати подарунок своїй дитині. Якщо ви губитеся в здогадах і не знаєте, що ж саме подарувати своїй дитині, то попросіть її написати листа або намалювати бажане. Якщо дитина намалює кілька малюнків і перерахує кілька бажаних подарунків, вам буде простіше — у вас буде вибір. Можливо, це будуть шпигунські ігрові набори або новий конструктор, інтерактивна лялька або іграшкова кухня.

Щоб подарунок був по-справжньому радісним, слід дотримуватися кількох правил:

1. Подарунок необхідно вибирати тільки для дитини. Вам він може і не подобається, але якщо ви знаєте, що дитина буде задоволенА — сміливо його купуйте. Втілюйте тим самим свої дитячі мрії.

2. Ніколи не купуйте подарунки на майбутнє або «на виріст». Якщо він не зрозуміє сенс гри або не зможе гратися подарунок зараз же, то він точно розчарується. Вибирайте подарунки за віком дитини.

3. Не варто дарувати дитині на Новий рік практичні речі. Наприклад, шкільний рюкзак або банний рушник. Дитина чекає на диво і хоче отримати бажаний подарунок. Дивуйте свого малюка.

І ще дуже важлива порада для багатьох батьків: не шантажуйте свою дитину подарунком. Не просіть у неї хорошу поведінку в обмін на подарунок. Пам’ятайте, що новорічний подарунок для будь-якої дитини — це диво, а ні в якому разі не плата за батьківські вимоги.

Коли ви придбаєте ідеальний подарунок, не забудьте продумати, яким чином ви його подаруєте.