Як вибрати побутову техніку, без якої не можна обійтися?

У XX-XXI століттях домашнє життя жінки сильно полегшилося. Прекрасна стать більше не повинна прати білизну у холодній річці або морозити м’ясо в підвалах. Тепер левову частку споконвічно жіночих обов’язків взяла на себе побутова техніка.

холодильникНовітні моделі холодильників, пральних та посудомийних машин, печей, витяжок можна знайти в інтернет-магазинах. А ми постараємося розповісти, як краще всього вибирати побутову техніку, без якої в господарстві не обійтися.

Холодильник

При виборі холодильника важливі його габарити. В залежності від потреб і кількості членів родини можна придбати:

• однокамерний: для самотніх людей, молодят і малогабаритних квартир або гуртожитків;

• двокамерний: найпопулярніша модель, підходить для сім’ї з дітьми, в морозильній камері можна робити заготовки на зиму;

• трикамерні: крім стандартної і морозильної камери у цих холодильників є «зона збереження свіжості» з нульовою температурою;

• Side-by-Side: холодильник з бічними морозильними камерами.

Якщо в холодильнику більше однієї камери, краще віддати перевагу моделі з окремими компресорами для кожної з них. Ще один важливий показник — енергозбереження. Найбільш популярні і економні «Super А» (А+, А++).

Варто також зауважити, що якісні та сучасні холодильники з потужним функціоналом продаються в інтернет-магазині elmag.com.ua

Пральна машина

Для початку потрібно визначити, де розміститься пральна машина. Після цього можна вибрати розмір пральної машини і тип завантаження: бічна або верхня. Барабан машини краще вибирати з нержавійки. Вибір об’єму пральної машини залежить від необхідності, стандартні параметри: від 3 до 8 кг. Слід подбати і про безпеку пралки, в це поняття входить: контроль від піноутворення, блокування дверей, захист від переливу води та інше. Серед останніх нововведень можна відзначити можливості довантажити білизну під час прання, обробка парою, відкладання прання.

Духова шафа і варильна поверхня

Цю побутову техніку можна придбати як окремо і скомпонувати її, або придбати залежні один від одного компоненти. Перевага незалежних духової шафи й варильної поверхні в більш широкому виборі й можливості заміни будь-якого компонента. Духовки бувають газовими і електричними. Газ економніший, але ним важко регулювати температуру і рівномірність приготування страв. Електрична духова шафа краще показує себе в готуванні, але витрачає чимало електроенергії. Краще вибирати духовку з вже запрограмованими режимами приготування десертів, м’яса та риби.

Яку б техніку не вибрав покупець, потрібно потурбуватися про її якість і гарантії.