Як вибрати піжаму для дитини?

Вважається, що діти ростуть уві сні, а медики підтверджують, що спокійний і глибокий нічний сон — необхідна умова правильного розвитку дитини. А для гарного сну потрібні і правильно підібрані приналежності, зокрема, піжама.

 
Вас також може зацікавити пижама для сна від компанії Подушка, яку ви можете придбати за низькою ціною.

 
Для чого потрібна піжама?

 

 

detskaja pizhama kupit sovety

Правило, згідно з яким навіть для денного відпочинку потрібно переодягатися в спеціальний одяг, вже ні у кого не викликає сумнівів. Кофточка і штани, на відміну від нічної сорочки, які не скручуються навіть при частій зміні положення тіла, і просто незамінні при низькій температурі. Вона дозволяє вбирати випаровування шкіри, регулює відвід тепла від неї, добре захищає шкіру від випадкових складок на ліжку і укусів комах.

 

 

Основні критерії при виборі піжами для вашого малюка — це:

 

 

розмір;
крій;
матеріал;
обробка та фурнітура;
особисті вподобання дитини.
Як вибрати матеріал і фурнітуру?

 

 

Найкращими матеріалами для будь-якого дитячої одягу, особливо безпосередньо контактуючого зі шкірою, є натуральні волокна. З урахуванням вартості і гігієнічних характеристик, лідерами серед дитячих брендових білизняних тканин бавовняні матеріали, перш за все:

 

 

ситець;
сатин;
фланель;
трикотаж різної структури.
Для зими добре купити дитячу піжаму з флісу, вона дуже затишна і гігієнічна. Що ж стосується різних різновидів «велюрових» і «плюшевих» піжам, то, незважаючи на їх привабливий вигляд, для сну вони не підходять. Крім того, піжамна тканина не повинна линяти.

 

 

Фурнітура та оздоблення дитячих піжам повинні бути зручними і безпечними. Зав’язки, які заплутуються, великі гудзики, об’ємна обробка турбуватимуть малюка і навіть викликатимуть роздратування або травми шкіри. Не рекомендується також використовувати застібки-блискавки і металеві деталі, що окислюються при частому пранні.

 

 

Розміри і фасони

 

 

Умовою комфортного сну є вільний одяг, тому вибираючи піжаму для малюка, візьміть її на один або навіть на два розміри більшою. Якщо дитині ще необхідні памперси, подбайте про достатньо широці штани. Обов’язково простежте, щоб гумки, манжети і інші деталі не були тугими, а шви — грубими. Певні проблеми у сплячого малюка можуть викликати великі кишені, тому поставтеся до декоративних елементів з повною серйозністю.

 

 

Моделі для зими і для літа, безумовно, будуть відрізнятися. Літня піжама являє собою варіації шортиків і майок або топів, для холодної пори дуже зручний комбінезон. Що ж стосується принтів, то тут можна покластися на вибір дитини: чим більше їй буде подобатися піжама, тим охочіше вона буде відправлятися в ліжко.