Як вибрати піжами?

Піжами створені не тільки для того, щоб було зручно, але і для того, щоб підняти настрій. В даний час придумали величезну кількість різних піжам, які відрізняються між собою за зовнішнім виглядом і фасоном.

unnamedВ даний час піжаму використовують, як одяг для сну, так і як одяг для дому. При виборі піжами, спочатку слід звертати увагу на матеріал з якого вона зроблена.

Зараз існує безліч матеріалів, з яких роблять піжами, такі як:

1. Бавовна.
2. Шовк.
3. Бамбук.
4. Віскоза.

Бавовна має відмінну вентиляцію і підходить для будь-якого часу року. Вона досить легко переться.

Шовк — це досить м’яка тканина, яка виглядає елегантно на жіночому тілі. Такий матеріал виглядає дуже дорого, але вимагає ретельного догляду. Прати його краще руками і носити переважно в літній період, взимку в ній буде холодно.

Віскоза досить легкий матеріал і дуже приємний до тіла. Підходить тільки для теплих періодів і є недовговічним матеріалом.

Бамбук — це гіпоалергенний матеріал. Матеріал довговічний, але має високу вартість.

Наступним важливим критерієм при виборі піжами є її крій.

Крій піжами не повинен мати будь-яких виступаючих елементів: ниток або вузлів. В іншому випадку в такій піжамі буде незручно спати. Також слід вибирати моделі без ґудзиків, замків або мережива. У такій піжамі буде комфортно спати, і вона не буде залишати слідів на тілі.

Також багато дівчат вибирають собі піжаму за такими критеріями, як: модель, забарвлення і дизайн. Але це не такі важливі фактори при виборі піжами.

Поради щодо вибору піжами можна подивитися тут:

1. Вертикальна вузька смужка на піжамі, дозволяє жіночому тілу здаватися стрункішим. В цьому випадку дівчині не доведеться переживати через свою фігуру.

2. Завжди звертайте увагу на бирку з описом того, як за одягом потрібно доглядати. Дотримуючись цих рекомендацій, піжама буде довше зберігати свій привабливий зовнішній вигляд.

3. Блискавка на піжамі викликає дискомфорт.

4. Якщо після того, як ви одягли піжаму, у вас з’явився висип або почервоніння, слід піжаму зняти і більше не надягати її.