Як вибрати підводну камеру для риболовлі?

Технічне оснащення сучасного рибалки багатогранне. Є безліч пристосувань, які роблять риболовлю з берега або човна більш комфортною. Але для вирішення головного завдання — зробити ловлю ефективною і цікавою — просунуті рибалки використовують особливий вид пристроїв.

1218_5-e1564656679516-1024x809 (1)Серед арсеналу рибальських гаджетів почесне місце досить давно зайняли ехолоти, що полегшують пошук рибних місць. Однак є і більш сучасний прилад — підводна камера для риболовлі. Вона дозволяє:

 

  • Дослідити водойму на наявність риби.
  • Максимально точно підібрати глибину для ловлі.
  • Відслідковувати реакцію підводних мешканців на різні приманки і підбирати самі відповідні.
  • Змінювати тактику і стратегію в залежності від конкретної ситуації.
  • Вивчити дно водойми і особливості його рельєфу.
  • Визначити активність риби (за допомогою вбудованого термометра, що встановлюється на підводні камери для зимової
  • риболовлі).
  • Вибирати оптимальний час для підсічки.
  • Знімати риболовлю не відволікаючись на те, щоб налаштовувати інші гаджети.
  • Відшукати під водою трофейний зразок і вести полювання саме на нього.

Перш ніж купити підводну камеру в інтернет-магазині https://technomarket.biz.ua/, слід врахувати кілька важливих моментів, від яких безпосередньо залежить можливість її подальшого застосування.

Критерії вибору:

1. Чутливість матриці. Якщо вам пощастило жити на березі кришталево чистої водойми, цей пункт при виборі можна пропустити. У всіх інших випадках цей параметр — найважливіший. Чим чутливіша матриця, тим більше шансів отримати якісне зображення з-під води в будь-якій водоймі, особливо влітку, в період активного цвітіння.

2. Максимальна глибина. Тут важливо враховувати звичні умови ловвлі. Якщо ви рибалите переважно у великих водоймах (водосховища, широкі річки, море), цей параметр повинен бути досить високим. Мова йде не тільки про довжину шнура, а й про гідроізоляцію корпусу камери.

3. Яскравість підсвічування. З одного боку, чим яскравіше світло, тим кращою буде картинка. Однак, варто враховувати, що світіння приладу може просто розполохати рибу і ловити не буде кого. В ідеальному випадку рівень підсвічування повинен бути регульованим, з можливістю налаштування під конкретну ситуацію.

4. Кут огляду. Чим він більший, тим більше можна розглянути навколо. При цьому варто враховувати, що збільшення цього показника пропорційно знижує якість зображення. Найкраще, коли ці характеристики збалансовані.

5. Монітор та його роздільна здатність. З вибором дисплея все дуже просто: чим він більший і чим вища роздільна здатність, тим більше задоволення від спостереження за підводними мешканцями. Однак саме цей параметр найбільше впливає на вартість девайса і час його автономної роботи без підзарядки.

6. Функція запису. Більшість бюджетних моделей можуть лише передавати підводне зображення на монітор, тоді як елітні камери ще і записують його на внутрішню карту пам’яті або зовнішній носій. Така функція допомагає проаналізувати свої дії під час риболовлі, але зовсім необов’язкова.

7. Температурний діапазон. Важливий параметр для цінителів зимової ловлі, так як в цьому випадку гаджет повинен витримати не тільки крижану воду, а й мороз на вулиці.