Як вибрати підлогові ваги для дому?

Власне здоров’я є найбільшою цінністю у сучасному світі, оскільки фактично впливає на всі сфери життя. Турбота про нього повинна бути щоденною і значну роль в цьому плані відіграє вага, стежити за якою допомагають домашні підлогові ваги.

iWy9pEb (1)Підлогові ваги: як зробити правильний вибір?

Ще кілька років тому ваги представляли собою досить нудний апарат, який показує виключно вагу, але за минулий час підхід до їх виготовлення у виробників серйозно змінився. Зараз з легкістю можна підібрати гаджет під стиль квартири, власні потреби і навіть сумісність з телефоном, щоб управляти моделлю дистанційно і отримувати додаткову інформацію.

Ваги підрозділяються на механічні та електронні, так що для початку варто визначитися з типом приладу. Перший варіант має порівняно невисоку вартість, найбільш допустиме навантаження, можливістю роботи на різних поверхнях без живлення від мережі і простий у використанні, оскільки такі ваги показують виключно масу тіла. З недоліків механіки можна відзначити відсутність додаткових функцій і поступове зношування механізму, що в подальшому дає збої в роботі.

Електронні ваги користуються більшою популярністю. Вони мають цілу низку переваг, основними з яких є точність зважування (вкрай важливо при дотриманні суворої дієти), додатковий функціонал і можливість використання разом з іншими гаджетами. Вартість таких моделей буде повністю залежати від функціональних можливостей. Найбільш недорогими можна назвати ті, де вимірюється маса тіла і від механіки вони відрізняються тільки в поданні інформації на табло і точністю. При цьому існують ваги, які не просто вимірюють вагу, але і аналізують отриману інформацію, в результаті чого можна дізнатися жирову і м’язову масу, рівень метаболізму та індекс маси тіла. При цьому багато моделей зберігають історію зважування і виводять всі дані в додатку на телефоні.

Підлогові ваги дозволяють в повній мірі оцінити якість тіла і подбати про здоров’я, молодість і красу.