Як вибрати перший велосипед?

Всі мами прагнуть зробити прогулянку з дитиною комфортною для себе і дитини. Тому в багатьох сім’ях є в наявності різні види дитячого «транспорту» для прогулянок. У перший рік життя малюка для дітей купуються прогулянкові коляски від світових виробників, потім для того щоб дитина розвивалася фізично купуються великі машинки для прогулянки або велосипед.

Звичайно ж, перший велосипед повинен бути трьохколісний, але навіть на перший погляд таку легку покупку не так легко зробити. Перш ніж зробити вибір необхідно передбачити безліч чинників.

f_515752

Крітерії вибору велосипеда:

— вік і зріст дитини;

— на який період часу ви планується придбати велосипед;

— фізична підготовка вашої дитини;

— особливості дитини.

При виборі першого велосипеда необхідно звернути увагу на наступне:

— чи є ручка для мами (тата). Це дуже важливо, якщо ви плануєте далекі прогулянки з малюком. Ручка повинна регулюватися і підходити вам по росту.

— сидіння дитини має бути широким, не слизькимм, зручним і мати захист від випадання.

— зверніть увагу на дизайн велосипеда, на наявність різних кнопочок, важелів та інше. Так як для дитини все, що її оточує, сприймається як іграшка. Однак зверніть увагу на звуки, які видає велосипед при натисканні на кнопку, вони не повинні бути занадто гучними і різкими, щоб не налякати дитину.

— зверніть увагу на стійкість велосипеда. З особистого досвіду: нерідко дитина знайомої перевертався на бік велосипеда при нахилі в сторону. У такому велосипеді дитину і на хвилину не залишиш саму.

— не прагніть купити дешевий велосипед з пластмасовими колесами, краще вибирати моделі з м’якими колесами з якісної гуми.

Звертаючи увагу на якість ви збережете здоров’я дитини!