Як вибрати пасту для шугаринга?

Домашній шугаринг — це проста і ефективна методика для позбавлення від небажаного волосся. Найголовніша складність буде полягати у виборі підходящої пасти для шугаринга.

hqdefaultДля того, щоб позбутися від небажаного волосся за допомогою шугаринга, необов’язково відвідувати кабінет косметолога. При правильному виборі цукрової пасты для шугаринга в каталоге proficos.com.ua процедура може бути проведена і в домашніх умовах. Вартість цукрової пасти набагато вигідніша, ніж вартість послуг косметолога, самостійна депіляції допоможе заощадити гроші на догляді за собою.

Якими бувають пасти для шугаринга?

Склад всіх паст для шугаринга буде схожим, головні відмінності полягають в консистенції. Щільність пасти визначає її призначення:

  • Ультрам’які і м’які цукрові пасти призначені для видалення тонкого пушкового волосся, вона доречна для обличчя та рук. Така паста підійде для дуже чутливої шкіри, яка болісно реагує на агресивні дії. М’які пасти наносяться на оброблювану зону шпателем, потім знімаються спеціальною серветкою.
  • Паста для шугаринга середньої м’якості підходить для волосся середньої жорсткості, її часто використовують для обробки ніг. Для роботи з пастою середнього ступеня м’якості не буде потрібно додаткового обладнання, вона наноситься і знімається руками, в косметології це називається мануальною технікою.
  • Тверді цукрові пасти допоможуть позбутися від товстого і жорсткого волосся, наприклад, в зоні бікіні і на пахвах. Працювати з жорсткою пастою складніше, ніж з більш м’якими різновидами, але це справа звички. Паста наноситься і знімається швидкими рухами рук, перед застосуванням суміш потрібно буде добре розігріти.

Через щільну консистенцію паста дуже швидко застигає, тому в поводженні з нею важлива спритність і оперативність.

Для того, щоб отримати ідеальну для свого тіла пасту, можна змішати дві пасти різної консистенції. Вибір правильної консистенції цукрової пасти спрощує проведення процедури і підвищує її ефективність. М’які і середні пасти теж можуть потребувати підігріву, в салонах для цього використовують спеціальні воскоплави, в домашніх умовах буде достатньо водяної бані або мікрохвильовки.

З чого виробляють пасти для шугаринга?

Основа будь-якої цукрової пасти — це вода, цукор і лимонний сік, в якості цукру можуть бути використані фруктоза і глюкоза, це не позначається на якості продукту. Додаткові компоненти потрібні для догляду за шкірою прямо під час рятування від зайвого волосся, зазвичай це ефірні олії або екстракти рослин. Іноді виробники додають компоненти для уповільнення росту волосся. Якісна паста для шугаринга не повинна містити штучні консерванти та ароматизатори.

В інтернеті представлено безліч рецептів самостійного приготування цукрової пасти, проте, з цим краще не експериментувати. Домашня паста для шугаринга виходить схожою на карамель, при такій консистенції неможливо позбутися всіх волосків. Професійні пасти для шугаринга коштують недорого, тому домашні експерименти будуть невиправданими.