Як вибрати пальто з хутряним коміром?

Різноманітність сучасної моди пропонує нашим дівчатам величезний вибір зимових та осінніх пальто. Вироби виконані в різній колірній гамі, мають різний фасон і можуть підходити до різного типу фігури.

885_large (1)Але справжня розкіш — це зимове пальто з хутряним коміром. Такі елементи декору здатні прикрасити будь-який виріб, надавши йому солідності.

Давайте розглянемо, як не помилитися у виборі, коли здійснюєш таку важливу покупку.

В яких моделях верхнього одягу актуальне хутро?

Безліч моделей верхнього зимового одягу мають таку обробку, тому підібрати саме той виріб, який підійде вам по фігурі і за кольором, буде нескладно.

Якщо у вас трохи збільшені стегна або є невеликий живіт, то така модель, як трапеція дозволить скорегувати силует, приховавши всі недоліки.

Балахонисті моделі верхнього одягу с лисой підходять тільки для високих і  худих жінок. Якщо ви невисока, то купувати такий одяг не варто, мало того, що він зробить фігуру приземленою, він ще й додасть об’єм вашому тілу.

Підкреслити талію допоможе поясок, який є на моделях із запахом або на моделях трапеціях.

Що стосується оформлення, то воно теж є різне. Наприклад, можна підібрати виріб з хутряними вставками або це буде один тільки комір.

Хутро актуальне в кожній моделі, десь його менше, а десь дизайнери передбачають наявність великих і пишних капюшонів і комірів. У будь-якому випадку — це відмінна прикраса для речі і показник статусу її власниці.

Штучне чи натуральне хутро: що вибрати?

При виборі пальто, багато жінок розмірковують над тим, купувати їм натуральне хутро чи вибрати модель зі штучною обробкою. В кожному випадку важлива не тільки ціна на такі вироби, але і їх якість.

В Європі представниці прекрасної статі віддають перевагу штучному хутру, в нашій же країні каталоги з модними новинками передбачають застосування натурального хутра.

Звичайно, ту якість, якою володіє натуральне хутро, не порівняти з штучними його аналогами, проте, якщо ви обрали якісну модель, то комір там теж буде виглядати цілком гідно.

Натуральна сировина дорожча, ніж штучна, тому пальто с натуральным мехом теж буде коштувати на порядок дорожче.

Віддавати перевагу тій чи іншій моделі — це ваш вибір і ваші фінансові можливості.

Таким чином, існує безліч моделей зимового верхнього одягу, які прикрашена різним типом обробки, це може бути натуральне хутро лисиці, єнота, соболя і штучне хутро.