Як вибрати ортопедичний рюкзак?

У сучасному світі велика кількість дітей постійно схильні до навантажень на хребет, які в майбутньому тільки погіршать здоров’я. Саме тому правильний ортопедичний рюкзак відіграє таку важливу роль в житті кожного школяра. 

schoolbag_20100202 (1)Головне завдання ортопедичного рюкзака — це створення умов, при яких навантаження на хребет було б не просто мінімальним, але і рівномірно розподіленим по всій спині дитини.

Яким має бути правильний сучасний ортопедичний рюкзак?

 

  • По-перше, задня частина рюкзака, тобто спинка, повинна бути твердою, для того щоб вона не деформувалася через важкі предмети, що знаходяться в самому рюкзаку при носінні. Це означає, що каркас ортопедичного рюкзака повинен бути виготовлений з алюмінію або іншого твердого та надійного матеріалу.
  • По-друге, рюкзак повинен бути на досить широких лямках (4-8 см), тому що це не тільки дозволяє розподілити тягар на велику площу плечей дитини, а й просто запобіжить можливому натиранню шкіри.
  • По-третє, в задній частині рюкзака повинен бути матеріал для вентиляції. До того ж, цей матеріал повинен бути м’яким, мати м’яку прокладку, яка добре буде вбирати вологу.
  • По-четверте, дно такого ортопедичного ранця має бути не просто дуже щільним і непохитним, але і, бажано, мати невеликі і не гострі шипи, для того щоб, коли дитина ставить ранець куди-небудь, наприклад на землю, він не бруднив поверхні, коли дитина приносить ранець додому або в школу.

Вибираючи ортопедичний рюкзак для своєї дитини, необхідно враховувати всі перераховані вище критерії. Тоді ваша дитина буде не тільки щасливою від красивого дизайну і малюнка, але і здоровою.