Як вибрати ортопедичний матрац?

На вітринах магазинів зараз є дуже великий вибір ортопедичних матраців. Але спочатку, справжні ортопедичні вироби призначені для вирішення проблем, пов’язаних з опорно-руховим апаратом. Розглянуті товари є за своєю суттю лікувальною конструкцією.

c1f2d1e2f5e2f4efaf1d30a378638d2eДані матраци можуть бути пружинними або безпружинними. Дійсно якісні вироби, виготовлені за перевіреними технологіями з використанням якісних матеріалів, здатні забезпечити комфортний відпочинок і підтримку хребта в рівному становищі, незалежно від того, з пружинами вони або без. Тому рекомендується при виборі матраца віддавати перевагу моделям від кращих, надійних виробників.

При виборі даного вироба слід звертати увагу на наступні параметри:

 

 

  • жорсткість;
  • габаритні розміри;
  • матеріал чохла;
  • особливості наповнювача.

 

Жорсткість виробу залежить від віку людини, яка в подальшому буде спати на даному матраці: для дітей рекомендується використання жорстких ортопедичних моделей, так як опорно-рухова система знаходиться на стадії формування; для дорослих же допустимо використання більш м’яких виробів для відпочинку.

Ортопедичні матраци для новонароджених  мають безліч переваг перед іншими. Вони рівномірно розподіляють вагу малюка, підтримуючи його голову і хребет, забезпечуючи зручність і комфорт. Тому як відомо, що в перші тижні життя дитини у нього формуються кістки і інші життєво важливі органи.

Найчастіше ортопедичні вироби для самих маленьких виготовляють із кокосової койри або із кокосової койри і латексу. Дані матеріали є натуральними і екологічно чистими.

Дитячі пружинні та безпружинні ортопедичні матраци використовуються для дітей більш старшого віку, для новонароджених вони не підходять. Тому їх покупку краще відкласти на потім.

З огляду на вищезазначене робіть виправдану покупку, приймаючи правильне рішення.

До речі, якість матраца може визначити якість вашого сну. При виборі матраца, враховуйте ваші зріст, вагу, та особисті вподобання. Хороший матрац повинен підтримувати природний вигин хребта і зберегти його рівним. Якщо матрац буде занадто м’яким, то це викличе хребет болі в попереку. Якщо він буде занадто жорстким, це може привести до оніміння деяких частин тіла уві сні.