Як вибрати одяг для великого тенісу?

Одяг для тенісу буде зручним і практичним в тому випадку, коли його вибір буде здійснено правильно. У статті піде мова про особливості такого вибору.

bolshoj_tennis_22 (1)Будь-який тенісист зобов’язаний думати, якою має бути одежда для большого тенниса, її вибір — важливий крок у всій підготовці до тенісних баталій. Якщо ви придбаєте костюм поганої або неправильно підібраний, то будуть перешкоди для процесу гри і різні незручності.

Комплект тенісного одягу: що в ньому?

Одяг для тенісу представлений в невеликому асортименті видів, але форми і кольори різноманітні. Це дозволяє підбирати комплекти, що відрізняються стильністю.

Жінкам-тенісисткам пропонуємо обзавестися сорочкою-поло і спідницею. При бажанні можуть придбати капрі або шорти. Популярними стають сукні для тенісу.

Асортимент для чоловіків також не великий. Спортсмени зазвичай обзаводяться сорочками і шортами або штанами.

Є деякі доповнення, якими можуть поповнюватися основні комплекти. Це стосується спеціальних тенісних шкарпеток високої якості, які володіють більш високою щільністю в порівнянні зі звичайними.

Заміна може бути здійснена компресійними гольфами. Спортсмени в даний час користуються кепками, козирками, які захищають від сонячних відблисків. Придбати можна і напульсники, що дозволяють на тенісних кортах прибрати піт.

Тенісний одяг: вимоги до використовуваних матеріалів

Одяг для тенісу вибирається з урахуванням якості тканин. Перш за все, звертають увагу на натуральні тканини, що гарантують хороший комфорт і відмінну вентиляцію.

Важлива гігроскопічність матеріалу, щоб забезпечувалося вбирання вологи. Якщо він володіє повітропроникністю, то шкіра буде дихати, а рухи стануть легкими. Звертають увагу на зносостійкість матеріалу, який не повинен втрачати власну форму, обвисати. Присутні синтетичні нитки не повинні бути токсичними.

Підбір якісного одягу

Одяг для тенісу, який підібрано оптимально, буде комфортним в умовах навантажень.

Придбання одягу вимагає дотримання деяких вимог:

 

  • Ніщо не повинно тиснути, сковуючи рухи тенісиста.
  • Сорочки та футболки добре гарантують повітропроникність, необхідну для температурної комфортності.
  • Сорочки, футболки краще використовувати вільного крою, щоб не було перешкод для рухів.
  • Колір одягу гравець може вибирати на свій розсуд. Фахівці радять для закритих кортів вибирати темні кольори, а для вулиці — світлі тони.
  • Вибір одягу залежить і від пори року: влітку — сукні, шорти, футболки; взимку — утеплені костюми.

Одяг для тенісу — це, звичайно ж, чималі гроші, проте вони окупаються високою комфортністю, а, значить, високими спортивними досягненнями. Це говорить про те, що економія на якості, як то кажуть, недоречна. Адже не дарма кажуть, що скупому доводиться платити двічі.