Як вибрати одяг для новонародженого малюка?

Кожна мама під час вагітності замислюється про те, що ж знадобиться дитині після народження. Складаються списки, опитуються знайомі, читаються книги і журнали, закликається на допомогу інтернет — все це стає невід’ємною частиною останнього триместру вагітності. Що ж дійсно необхідно новонародженій дитині? 

gamma-kolorіvНе варто занадто захоплюватися покупкою одягу, адже малюк дуже і дуже швидко росте. Купіть кілька сорочок, повзунків та бодики для малыша. Не забудьте про памперси і слюнявчики. Потрібні також пінетки і шкарпетки.
Дитячий одяг має відповідати певним вимогам:

Натуральність. Якщо при виробництві дитячого одягу використовуються натуральні матеріали, наприклад, бавовна і шерсть, то такі речі не будуть викликати алергічних реакцій, подразнення та інших шкірних реакцій.
М’якість. Матеріал не повинен викликати дискомфорт та приносити неприємні відчуття. Чим комфортніше почувається дитина в певному одязі, тим кращим буде її настрій і самопочуття. До того ж, якщо новонародженим і дітям до трьох років надіти речі з жорсткими швами, ці шви можуть пошкодити ніжну шкіру малюка.
Стійкість до зношування і прання. Дитячий одяг постійно брудниться, що незмінно веде до прання. При таких умовах неякісна тканина може дуже швидко втратити колір, форму і привабливий зовнішній вигляд. Дитина в такому одязі буде виглядати неохайною.
Зараз товари для дітей представлені у величезному асортименті. Можна прогулятися по магазинах, а можна і придбати дитячі товари в інтернет — магазинах. Який варіант оптимальніший, вирішуйте самі, виходячи з представленого асортименту і цін, а також особистих переваг.

Деякі дрібнички можна створити і своїми руками, якщо ви це любите і вмієте. Якщо ж ні, то заради такої справи можна і навчитися. Наприклад, пінетки краще зв’язати самій, це обійдеться навіть дешевше. До того ж, завжди приємно усвідомлювати те, що у вашої дитини ексклюзивна річ.

Якщо ви не хочете користуватися одноразовими підгузками (памперсами), то можна робити підгузники зі старих простирадл.

Не забудьте придбати теплу ковдру або конверт — стане в нагоді для прогулянок в колясці і просто на руках.