Як вибрати одяг для дитини на зиму?

Зимові прогулянки по праву можна називати особливим іспитом для кожного з батьків. Коли дитину буде одягнено правильно, то вона зможе отримати від досить холодного повітря користь. Слід зазначити, що перегрівання і переохолодження в холодну погоду однаково небезпечні. Дитина, яка спітніла, з великою ймовірністю захворіє. З цієї причини слід ретельно підходити до вибору зимового одягу для дитини.
5fd60197291c69e7434777b75c21fb97_middleПараметри вибору
Існують певні критерії підбору зимового одягу для дітей:

 

  • Матеріал. Давним-давно ніхто вже не прагне одягати власну дитину виключно в одяг з натурального матеріалу. Через не стоячий на місці прогрес, багато батьків віддають перевагу верхньому одягу із синтетики. Це пов’язано з тим, що подібні матеріали практично не вбирають воду і добре утримують тепло. Також синтетика досить міцна і можна вважати, що детские меховые конверты з такого матеріалу будуть служити тривалий час.
  • Утеплювач. Віе може бути як натуральним, так і синтетичним. До останніх належать як холлофайбер, так і ізософт та деякі інші. Такі матеріали добре тримають тепло. Слід зазначити і такий значний факт, як те, що такі матеріали абсолютно не вбирають вологу. Найпоширенішим утеплювачем натурального походження в наш час, є пух гусей. Найчастіше його застосовують для виготовлення одягу для дітей, яким немає й півроку, які часто просто сплять під час прогулянки. Діти більш старшого віку легко потіють в одязі з таким наповнювачем, тому тут перевага віддається речам з наповнювачем синтетичного походження.
  • Якість. Зимовий верхній одяг не має пропускати воду. Всі шви повинні бути добре прошиті.
  • Фурнітура. Вона є важливим елементом. Всі кнопки, блискавки повинні добре застібатися. Від цього буде залежати такий факт, як наскільки швидко ви одягнете дитину.
  • Марка. Краще всього, звичайно, купувати речі на зимовій період, так і на всі інші, тільки тих виробників, брендам яких ви довіряєте. Обов’язково дивіться на бірки, де буде знаходиться вся потрібна інформація і про матеріал, і про утеплювачі.