Як вибрати няню?

На думку психологів, чим більше часу мама проводить зі своєю дитиною, тим краще. Особливо це стосується немовлят, які тільки що з’явилися на світ . Однак іноді виникає ситуація, за якої жінці просто необхідно вийти на роботу. Не варто планувати цей вихід раніше, ніж дитині виповниться півтора року. А за цей час, можна підшукати підходящу няню.

nyanyaВибираючи потенційну претендентку, зверніть увагу на домробітниць, які поєднують професію няні. Вона зможе не тільки погуляти з дитиною, посидіти з нею, коли вам необхідно відлучитися, але і звільнить маму від частини домашніх турбот.

Що стосується вікового критерію, то краще буде якщо няні вашої дитини буде 30-45 років. В ідеальній ситуації вона повинна бути заміжньою і мати своїх дітей шкільного віку. Ця вимога особливо важливоа. Справа в тому, що діти особливо сприйнятливі. Якщо молода жінка не буде мати благополуччя в особистому житті, це обов’язково відіб’ється на дитині. Якщо жінка-няня має власну дитину, то вона володіє достатнім досвідом спілкування з дітьми.

До речі, узнать стоимость за час работы няней ви можете на сайті homestaff.org.

Якщо послуги няні пропонує жінка пенсійного віку, у якої немає власних дітей чи онуків, подумайте зайвий раз до чого це може призвести. У таких претенденток, як правило, є велике бажання перенести на когось свої нереалізовані материнські почуття. Однозначно, прихильність такої няні до вашої дитини буде особливо сильною, що далеко виходить за рамки її обов’язків. В даній ситуації небезпека більшою мірою підстерігає маму. У неї виникатимуть ревнощі, коли вона побачить, що дитина сильно прив’язався до няні.

Найголовніша вимога до роботи будь-якої няні — це неперевищення своїх прямих повноважень. Вона ні в якому разі не повинна замінювати дитині маму. Особливо небезпечні в цьому плані няні, які є лікарями або вчителями. Такі фахівці здатні з часом почати маніпулювати всією родиною. Наприклад, дитина може в один прекрасний день відмовитися їсти або спати без присутності няні. Саме тому обов’язково стежте за тим, щоб ролі в сім’ї залишалися колишніми.

З приходом в сім’ю няні, вона повинна відноситься до виховання вашої дитини так само, як відноситесь і ви. Якщо, припустимо, ви нормально ставитеся до відсутності режиму у дитини, то й вона повинна до цього ставитися нормально.

Коли вибір зроблено, не поспішайте відразу виходити на роботу. Проведіть спільний тиждень з дитиною. Стежити в ці дні, звичайно, спеціально за нянею немає необхідності, але за сім днів цілком можливо, ви приймете остаточне рішення – підходить вона вам чи ні.