Як вибрати няню для дитини?

Не всі батьки можуть собі дозволити не працювати кілька років, поки дитина підросте і піде в садок або в школу. У більшості сімей батьки змушені працювати цілий день, і дитину доводиться залишати або на родичів, або в дитячому садку, або наймати няню. У кожного з цих варіантів є свої плюси і мінуси.

baby-sitter011 (1)Але бувають випадки, коли мама все ж знаходиться в декреті, ростить і виховує одну або декількох дітей, але навіть їй час від часу може знадобитися допомога родичів або няні. Наприклад, якщо їх запросили на весілля без дітей, в гості або на корпоратив. Що ж, і для таких випадків є няні, які посидять з вашими дітьми кілька годин. Але як вибрати надійну і хорошу няню?

Запитуйте в знайомих

Краще наймати няню, яку знають ваші друзі, знайомі, а не незнайомку. Тому питайте у своїх друзів, колег і сусідів. У когось напевно є дитина-підліток, яка може займатися цим. Або, принаймні, хтось знає таку людину. До речі, якщо вас цікавить няня для грудничка в Киеве, то радимо перейти за даним посиланням.

Підлітки із задоволенням зароблять собі трохи грошей і будуть щасливі посидіти з вашими дітьми. Не забудьте в першу чергу попросити про це своїх племінників або племінниць (якщо вони у вас є). Можливо, вони будуть раді провести час з вашим малюком.

Зверніться в агентство

Якщо вам потрібен професіонал, то його складно знайти серед знайомих, в цьому випадку вам знадобиться агентство. Агентства ретельно підбирають персонал, допоможуть підібрати найбільш підходящу кандидатуру з урахуванням ваших можливостей і вимог. При бажанні можна буде встановити у домі відеонагляд для додаткового спокою батьків.

Зустріньтеся з нянею

Дуже важливо, щоб няня прийшла заздалегідь до того, як почне працювати. Крім необхідного опитування потенційної няні, ви зможете зрозуміти, які відносини будуть у неї з дітьми. Необхідно перевірити, як вона поводитиметься з ними, і як діти будуть на неї реагувати.

Організуйте перевірку

Ви можете влаштувати день перевірки. Добре бути впевненими на 100% в тому, що ваш вибір правильний. Одна з вигод цього в тому, що діти будуть знайомитися ближче з нянею в той час, коли ви поруч. У цьому випадку вони сприймуть нову людину в домі, як друга сім’ї, і не будуть асоціювати няню з вашим відходом.

Довіряйте своїй інтуїції

Незважаючи на те, як добре ви знаєте няню, незважаючи на її рекомендації або на те, як вона себе показує, ви можете відчути, що вона не та людина, яка потрібна вашим дітям. Іноді відносини не складаються з якихось причин. В цьому випадку краще пошукати і вибрати іншу няню.