Як вибрати нижню білизну?

Погано вибрана нижня білизна може зіпсувати навіть найкращий стиль. Як уникнути таких невдач? Ось кілька простих порад.

Як-приховати-недоліки-фігури-за-допомогою-нижньої-білизни3Для того, щоб підібрати відповідну білизну, необхідно знати, де можна придбати якісну білизну.

Нижня білизна має бути невидимою, і це відноситься як до кольору, так і до форми. Вона покликана підкреслювати сильні сторони фігури, приховувати недоліки і бути максимально зручною.

Нижня білизна завжди має бути світлішою, ніж верхній одяг. Якщо ви носите яскраві або злегка напівпрозорі штани або спідниці, пам’ятайте також про вибір кольору нижньої білизни.

Виберіть відповідну модель трусиків. Стрінги є хорошим вибором, якщо ви носите щільно облягаючі плаття або брюки з клейкого матеріалу. Але вони повинні бути правильно підібрані. Немає нічого гіршого, ніж так звані рогатки або рядки, що стирчать напоказ.

У разі, якщо на животі або в інших місцях вашої фігури присутні складки, як правило, ця обставина вимагає коригуючої білизни.

Якщо ви все ще не хочете носити коригуючу білизну, то виберіть модель трусиків з більш високою талією. Так як, наприклад, стрінги або міні-шорти не можуть творити чудеса, і дають мало підтримки.

Виберіть відповідну модель бюстгальтера: ремінці не повинні бути помітні! Якщо ви не хочете купувати кілька моделей бюстгальтера, візьміть бюстгальтер з ремінцями, які можна змінювати в залежності від того, яка модель вам необхідна.

Силіконові лямки — це не сексуально! І попри те, що деякі жінки думають, що це непомітно. Краще підібрати бюстгальтер без бретельок. Якщо ви маєте великі груди, то будете відчувати себе некомфортно в моделі без бретелей, тому, виберіть топ з широкими лямками.

Знайдіть правильний розмір бюстгальтера. Мабуть тільки десяти відсоткам жінок це вдалося. Протягом життя розмір грудей жінки постійно змінюється — вагітність, критичні дні, схуднення, зайві кілограми і так далі. Важливо вловити час змін.