Як вибрати нижню білизну: правила носіння бюстгальтера і трусиків

З огляду на головні правила вибору нижньої білизни ми склали перелік рекомендацій, за яким слід вибирати нижню білизну для себе і носити її.

good (1)Правила носіння і покупки нижньої білизни:

 

  • Кольорова білизна не повинно лякати дівчат, це модно і стильно! Але головного правила варто дотримуватися, її носять тільки під такий ж колір одягу. Необхідно щоб відтінки гармоніювали між собою і збігалися. Допускається момент, коли одяг на тон відрізняється від білизни, але не кардинально. Уникайте контрасту в одязі з нижньою білизною. Якщо вас цікавить якісна бiлизна atlantic, то радимо перейти за даним посиланням.
    Нижня білизна тілесного відтінку — це маст-хев для кожної леді! В гардеробі нижньої білизни у жінки має бути не менше двох відтінків тілесної білизни: світліший і темніший, для зими і літа. Шкіра зазнає змін, влітку вона більш смаглява, засмагла, а взимку світліша на тон.
  • Під прозорі блузки класичного крою потрібно носити тільки тілесну білизну.
  • Бретельки, що визирають з під одягу повинні відповідати його відтінку.
  • Правильно вибирайте білизну (купальники) за формою і розміром. Ще не придумали універсальної форми бюстгальтера, яка підходить всім дівчатам. Якщо у вас маленькі груди, то зверніть увагу на чашки-трикутники і класичний мереживний бюстгальтер без «кісточок». Власницям великих грудей рекомендуються більш закриті і щільні варіанти білизни без прикрас. Якщо чашка або її край перетискають груди, то справа може бути навіть не в розмірі, а можливо у формі чашки. Також слід стежити за бретельками, правильно відрегулюйте їх рівень. Варто зазначити, що магазин yollo.com.ua пропонує широкий асортимент нижньої білизни.
  • Білизна повинна бути комфортною, вона не повинна не упиватися в шкіру. Така білизна буде доставляти чимало клопоту. Під облягаючі речі рекомендується носити безшовну білизну.
  • Існує таке правило, якщо купуєте білизну з однієї колекції, то звертайте увагу на один верх і два низи. Білизна повинна підходити не тільки за кольором, але і за текстурою. Якщо це мереживний бюстгальтер, підберіть до нього пару мереживних трусиків, а не атласних або бавовняних, наприклад.
  • Знайте правила дрес-коду. На вечірку можна надіти мереживну білизну, а для занять спортом бавовняний комплект.
  • Білизну показувати не варто, коли носите сукню, але якщо вона має особливий крій, при якому буде доречно відкрити красиві бретелі, то можна і показати їх. Але це не стосується щоденного носіння білизни. У повсякденному житті зі звичайним гардеробом не варто показувати трусики і бюстгальтер.