Як вибрати натуральну косметику?

Використання косметичної продукції з ненатуральним складом не виправдовує очікувань прекрасної статі, і натуральна косметика зайняла провідну позицію на ринку. 

inside_shutterstock_137381030_1469440184Існують два види косметичних засобів:

 

  • косметика декоративна (використовується для приховування різних дефектів шкіри, а також для підкреслення переваг обличчя);
  • косметика для догляду (відновлює клітини, живить вітамінами, прискорює обмінні процеси і служить захистом від зовнішнього негативного впливу).

При виборі натуральної косметики слід дотримуватися трьох правил: вона повинна бути безпечна, якісна і ефективна.

Косметика не може містити токсичних речовин і подібних інгредієнтів, інакше вона вже ненатуральна. Будь-який синтетичний компонент може викликати алергію, тим самим замість користі принесе лише шкоду. До складу натуральної косметики, яка пропонується на сайті whitemandarins.com входять лише корисні компоненти.

Оцінити якість косметики легко по її запаху і консистенції. Чим сильніший запах, тим менше в ній натуральних інгредієнтів. При наявності в косметиці рослинних олій консистенція буде більш в’язкою і тягучою. Якщо ж в складі засобів переважає гліцерин або рослинні екстракти, значить, суміш легша і липка при нанесенні.

Ефект натуральної косметики можна буде помітити лише після її систематичного використання. Звичайно, виробники заявляють про них, але перевіряти доведеться самостійно.

Натуральні компоненти сьогодні широко використовують в масках, гелях, бальзамах, кремах, шампунях. Натуральні засоби приваблюють своєю доступністю і вірою в чудесне перетворення. Етикетки заманливо пропонують повний перелік вітамінів і перераховують ефектні результати. При цьому слід знати, що саморобне виробництво абсолютно не гарантує високу якість продукції. Цілком ймовірно, що для створення такої косметики були задіяні пестициди або звичайна хімія.

Щоб уникнути обману, марної трати грошей, а головне, не нашкодити своєму здоров’ю, при покупці варто звернути свою увагу на провідних лідерів в даній області. Такі компанії, як правило, давно на світовому ринку і займаються вузькою спеціалізацією: виробництвом натуральної косметики. Це убезпечить від можливої підробки і вбереже шкіру від плачевних наслідків.