Як вибрати найсмачніші роли?

Японська кухня зараз є неймовірно популярною. Її шанувальників можна знайти практично в будь-якому місці земної кулі. В цілому можна сказати, що це зовсім не дивно, так як японська кухня самобутня і не схожа ні на одну іншу. Звичайно, страв там більше ніж достатньо, але в переважній більшості випадків люди віддають перевагу ролам або суші.

1478556801 (1)По суті всі роли є смачними, але по-своєму. Якщо ви також хочете побалувати себе цією чудовою стравою і не викинути гроші на вітер, то просто дотримуйтесь порад, які ми підготували для вас в цій статті і тоді все вийде. Отже, по-перше, потрібно зрозуміти той факт, що основою всіх ролів є рис. Але, начинка може бути найрізноманітнішою. Наприклад, роли типу хосомакі мають начинку тільки одного виду. Найчастіше це лосось, вугор або тунець.

Такі роли припадуть до смаку тому, хто дуже любить рибу. Іноді зустрічаються хосомакі з креветкою. Якщо ви хочете відчути більш цікавий і насичений смак, то ваш вибір, це футомакі. Візуально вони нагадують хосомакі, але на порядок більші за розміром. Також їх особливість полягає в тому, що вони наповнюються декількома видами начинки. Зазвичай це сир, риба і овочі. Іноді роблять хосомакі з ікрою або креветками. Якщо ж ви не любите рибу, то найрозумніше буде замовити роли з овочами. Вони представлені в широкому асортименті і кожен зможе підібрати те, що буде йому до душі. На особливу увагу заслуговують урамакі. Це можна сказати роли навпаки. Крім рясної начинки їх щедро посипають ікрою і кунжутом.