Як вибрати найкращу весільну сукню з урахуванням фігури?

У день свого весілля, кожна дівчина мріє виглядати як справжня принцеса. Звичайно, адже для багатьох це свято більше ніколи не повториться, а значить все повинно пройти ідеально. Як відомо, принцесам потрібна сукня, і для наречених вона відіграє ключову роль. Весільна сукня по праву вважається головним весільним атрибутом, і від її вибору залежить і весь образ нареченої.

Ofra_4961Для того, щоб вам було простіше визначиться, ми розповімо вам про основні види весільних суконь і підкажемо вам, як підібрати її з урахуванням фігури. Бальна сукня виглядає так, ніби її зробили чарівні феї з казок. Вона неймовірно романтична і красива. З її допомогою можна підкреслити свою красиву і струнку талію, також бюст. Якщо у вас не самі ідеальні стегна, то пишна спідниця зможе легко приховати такий недолік. Ліф найчастіше прикрашають різними елементами, наприклад вишивкою, бісером, стразами і так далі.

Доповнити сукню можна довгим, шикарним шлейфом і фатою. Тепер давайте розберемося, кому вона найбільше підходить. В першу чергу, бальна сукня підходить дівчатам високого і середнього зросту, з фігурою пісочний годинник, груша, перевернутий трикутник. З її допомогою ви легко вирівняєте пропорції. Однак, якщо ви невисокого зросту, то вам краще звернути увагу на інші види. Вся справа в тому, що візуально ви станете ще нижчою, і будете виглядати квадратно.

Русалка або рибка — це вже більш сексуальний варіант. Вся справа в тому, що даний вид суконь обтягує стегна і всю верхню частину. Нижче колін сукня різко розширюється і візуально виходить хвіст русалочки. Варіанти виконання даного виду розрізняються. Бувають моделі з відкритими плечима, закритими, рукавами різної довжини або зовсім без них. В цілому, можна сказати що дана сукня підходить тільки дівчатам з ідеальною фігурою. Але, в той же час, всі ваші переваги будуть чудово підкреслені і публіка просто не зможе відірвати від вас очі.

Грецькі весільні сукні зараз стали дуже популярні. Вони прості, але в той же час привабливі. Їх головна перевага в розмаїтті моделей, а це значить, що підходять вони всім без винятків. Правильно підібрану грецьку сукню може використовувати володарка будь-якої фігури.