Як вибрати найкращий махровий халат?

Махровий халат повинен бути у кожної жінки. Саме ця річ ніколи не буде лежати без діла. Навпаки, махровий халат завжди знадобиться. Наприклад, він ідеально підходить для того, щоб одягнути його після прийому ванни або душу. Також махровий халат можна носити вдома адже він дуже зручний, викликає приємні тактильні відчуття і зігріває. Але, все описане вище можна застосувати тільки до якісних моделей.

szlafrok-damski-bb-7108-25536 (1)В цілому, з усього різноманіття махрових халатів знайти «той самий» досить-таки важко, але якщо ви прислухаєтеся до порад, які ми підготували в даній статті, то у вас обов’язково все вийде. Отже, під час вибору, в першу чергу потрібно звернути увагу на сам матеріал. Основу махорки становить бавовна, але для того, щоб зробити її кращою виробники додають до бавовни й інші матеріали, наприклад, бамбук.

Якщо ви помітите в складі махорки бамбук, то можете бути впевнені, що халат буде володіти відмінним бактерицидними властивостями. Крім цього, він дуже добре вбирає повітря. Ще в продажу нерідко можна зустріти махрові халати з модалом. Такі халати також дуже добре вбирають вологу. Але, здебільшого їх цінують через неймовірну довговічність. Махровий халат з модалом прослужить вам дуже багато років і при цьому буде зберігати свій привабливий зовнішній вигляд. Плюс до всього він буде дуже легким, що також важливо.

Крім усього, що було описано вище потрібно згадати і про халати з синтетичними волокнами. Однак, виділити які-небудь конкретні переваги дуже важко в силу їх неймовірного різноманіття. Ще під час покупки не можна забувати і про щільність матеріалу. Тут все досить просто. Чим щільніший матеріал, тим відповідно краще. Якщо показник щільності становить триста одиниць, то можете бути впевнені, що багато вологи такий халат не вбере. Також він буде досить легким. Хороший показник, це шістсот і вище. І останній показник якості, це довжина ворсу. Занадто короткий ворс — це однозначно погано, але і занадто довгий теж не дуже добре. Оптимальна довжина становить п’ять міліметрів.