Як вибрати найбільш підходящу мозаїку для своєї дитини?

Мозаїка — це відмінна дитяча іграшка, яка допомагає дитині розвиватися. По суті, її конструкція дуже проста. Це набір кольорових елементів, які потрібно збирати в певному порядку, для того, щоб вийшла гарна картинка. Багато в чому, вона схожа на пазли, але у неї є кардинальна відмінність.

detskaya_mozaika_39113Якщо пазли можна зібрати тільки по одному зразку, то мозаїка дозволяє проявити свою фантазію. З її елементів можна зібрати безліч різних картинок, візерунків, фігурок. Мозаїка розвиває у дітей дрібну моторику рук, уяву, посидючість, мислення і логіку. Сучасні виробники пропонують величезний асортимент мозаїк. Давайте розглянемо їх більш детально, і розберемося, які мозаїки для якого віку призначені. Наприклад класична мозаїка найкраще підходить для дітей віком від трьох-чотирьох років.

У стандартному наборі ви знайдете ігрове поле, а також пластикові, різнокольорові елементи, зі спеціальною ніжкою. Завдяки їй, вони встановлюються на ігрове поле і надійно утримуються. Також в наборі нерідко присутня спеціальна брошура, в якій є малюнки. Вона допомагає малюкові швидше розібратися в тому, як користуватися мозаїкою. Мозаїка з великими фішками створена спеціально для дітей до трьох років. Через великого розміру ігрові елементи, малюк не зможе їх проковтнути або будь-яким чином нашкодити собі.

Збирати таку мозаїку можна як на підлозі, так і на будь-якій іншій поверхні. Іноді в наборі йде ще й спеціальна дошка. Магнітна мозаїка, це по суті якісний аналог класичної мозаїки. Вона також призначена для дітей від трьох років. Ігрове поле обладнане спеціальним магнітом, а всі фішки просто до нього кріпляться. Вона є більш зручною, і малюнки можна збирати не тільки за шаблоном, але ще і самостійно. Електронна мозаїка, це один з найкращих варіантів для дітей шкільного віку. У ролі фішок тут виступають невеликі, різнокольорові світлодіоди. Вони встановлюються в ігрове поле, а коли малюнок буде зібраний, то світлодіоди спалахують і виходить відмінний малюнок, який світиться.