Як вибрати надійний інтернет-магазин косметики?

Останні декілька років покупками в інтернеті навряд чи когось здивуєш. Все більше набирають популярність й інтернет-магазини косметики. Але і серед них зустрічаються недобросовісні продавці, а також випадки обману і шахрайства. Як же вибрати надійний інтернет-магазин для покупок?

31ece95c9cb507b66edacab24fe4b373_5750 (1)Давайте розглянемо основні критерії при виборі правильного інтернет-магазину.

1. Контактні дані. У чесному магазині вказані всі контакти — фактична і юридична адреса, кілька працюючих телефонів, як стаціонарних, так і мобільних, електронна пошта. Якщо, наприклад, вказано лише один мобільний телефон, на який ще й не відразу можна додзвонитися, то вже варто задуматися.

До речі, якщо вас цікавить інтернет-магазин косметики і парфумерії, то радимо перейти на сайт https://sharmbeauty.ua/ вже зараз.

2. Способи оплати. Чинний магазин, як правило, пропонує своїм покупцям кілька варіантів оплати за продукцію, в тому числі і безготівковий спосіб, де оплата здійснюється на розрахунковий рахунок організації. Якщо ж продавець пропонує вам перерахувати гроші на карту фізичної особи, це свідчить про нелегальність роботи такого магазину і в разі фальсифікації довести що-небудь буде складно.

3. Асортимент. Велика розмаїтість продукції, яку проілюстровано фотографіями хорошої якості, з іменним логотипом, говорить про серйозність продавця. Фото, взяті з інтернету, з чужим логотипом і неналежної якості, ставлять під питання надійність магазину.

4. Вартість продукції. Так, звичайно, в першу чергу, інтернет-торгівля залучає клієнтів низькими цінами в порівнянні з реальними магазинами, але навіть у них ціни не можуть бути нижчими за ринкові. Ніхто не буде займатися бізнесом собі у збиток. Тому, якщо вам пропонують привабливу низьку ціну або знижку 80-90%, то варто насторожитися, цілком можливо, що тут криється обман. Звичайно, хороша знижка може поширюватися на косметику, наприклад, термін придатності якої закінчується через кілька місяців. Але в такому випадку продавець повинен чесно вказати про це.

5. Відгуки про інтернет-магазин на інших ресурсах. Якщо вас зацікавила продукція конкретного магазину і ви збираєтеся там оформити замовлення, не полінуйтеся пошукати інформацію про нього на інших інтернет-джерелах. Всього лише кілька негативних відгуків вже можуть ставити під сумнів чесну торгівлю такого магазину.

При першому замовленні товару по можливості вибирайте оплату при отриманні, не оплачуйте попередньо гроші на картки фізичних осіб. Інакше ви просто не зможете довести факт оплати за товар. Адже власник карти і магазин не матимуть ніякого взаємозв’язку між собою. Звертайте увагу на політику повернення або обміну, в кожному нормальному інтернет-магазині існує можливість повернути або обміняти товар, якщо він вам не підійшов.

Якщо вам сподобалася косметична продукція конкретного виробника, постарайтеся спочатку знайти офіційний сайт цієї компанії. Іноді на такому сайті є можливість відразу ж зробити замовлення, на інших вказане посилання офіційного інтернет-магазину.

Сподіваюся, ці прості правила допоможуть вам знайти свій надійний інтернет-магазин. Вдалих вам покупок!