Як вибрати медичний центр?

Кожній людині доводиться стикатися з вибором медичного центру для лікування або профілактичної діагностики. Від зробленого вибору залежить якість обслуговування, рівень надання допомоги. Буває так, що пацієнти залишаються незадоволеними кваліфікацією лікаря, рівнем діагностики. Потрібно ретельно вибирати медичний центр. Існують певні поради, які допоможуть прийняти розумне рішення.

slide2 (3) (1)Ліцензія

Обов’язково потрібно уточнити наявність такого важливого документа. Потрібно уточнити, на які саме види медичних послуг є ліцензія, перевірити її наявність. Відсутність такого документа або його прострочення — привід відмовитися від співпраці з таким центром.

Тривалість роботи

Обов’язково потрібно враховувати досвід роботи медичного закладу. Особливо, якщо це стосується приватного закладу. Чим довше працює клініка, тим вищою є ймовірність отримати якісну медичну допомогу. Можна поцікавитися досвідом лікарів, дізнатися про наявність грамот, нагород, які підтверджують високий рівень професіоналізму.

Діагностичне обладнання

Потрібно уточнити, що саме працює в медичному центрі. Необхідно дізнатися, яке діагностичне та лабораторне обладнання встановлено. Якщо медична установа не вкладає гроші у свій розвиток, це свідчить про низький рівень надання послуг. Якщо в центрі немає навіть власної лабораторії, потрібно відмовитися від його послуг. В хорошому закладі, такому як Краина Здоровья, працюють досвідчені фахівці, встановлено найкраще обладнання. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на кваліфіковану допомогу. Добре, коли лабораторія регулярно бере участь в оцінюванні якості виконуваної роботи.

Сумнівні послуги

Потрібно обов’язково вивчити каталог пропозицій. Якщо в цьому списку є сумнівні послуги, варто відмовитися від співпраці. У список таких пропозицій може входити комп’ютерна діагностика, лікування карми. У центрі повинні бути тільки реальні медичні послуги.

Місцезнаходження

Не потрібно підшукувати ті заклади, які знаходяться поруч. Це не повинен бути основним критерієм пошуку. Потрібно орієнтуватися на якість послуг, а не на географічне положення.

Перше враження

Зазвичай в медичних центрах пропонують першу безкоштовну консультацію. Це дозволяє клієнту отримати перше враження про клініку. Можна поспілкуватися з фахівцем, обговорити приблизний план обстеження і лікування.