Як вибрати меблі для спальні та вітальні?

Меблі для спальні та вітальні мають свої особливості, які неодмінно слід враховувати при їх виборі .
22_min34

 

Меблі в будинку здійснюють безпосередній вплив на емоційне сприйняття приміщення в цілому, саме тому меблі відіграють найважливішу роль у створенні певної атмосфери і комфорту.

 

Вибираємо меблі у спальну

 

Меблі для спальні покликані дарувати почуття комфорту, і в той же час створювати затишну атмосферу, яка сприятиме розслабленню і спокійному відпочинку.

Між іншим, на сайте mandarin-mebel.com.ua можна придбати якісні та красиві меблі за найнижчими цінами.

Як правило, набір меблів для спальні включає ліжко, приліжкові тумбочки, шафу, туалетний столик і комод. Тим не менше, кількість елементів меблів варіюється в залежності від виробника, а також переваг покупця.

В якості альтернативи приліжковим тумбам дизайнери часто використовують стелажі і системи зберігання, проте слід враховувати, що вони повинні грамотно доповнювати загальний інтер’єр спальної кімнати.

Меблі для спальні виготовляються з натурального дерева, ДСП, МДФ, металу, лози і навіть ротанга. Незалежно від матеріалу, з якого меблі виготовлені, особливу увагу слід приділити якості фурнітури і надійності кріплення всіх декоративних елементів.

Спеціалізовані інтернет-магазини пропонують високоякісні меблі від провідних виробників за демократичними цінами.
Вибираємо меблі у вітальню

 

Меблі для вітальні незалежно від стильового оформлення мають відповідати не тільки естетичним, але і практичним вимогам.

У вітальній традиційно розташовують м’які меблі (диван, крісла, стільці), модульні меблі (стелажі, стінки, шафи тощо), журнальний столик або обідній стіл. Кількість меблів у вітальні визначається розміром, а також особливостями приміщення.
Фокусним елементом у вітальні може служити ТВ-зона, камін або диван. Навколо нього рекомендується організувати розташування всіх інших меблевих елементів.

Для вітальні з маленькою площею краще вибрати багатофункціональні меблі та меблі-трансформери, такі меблі покликані економити простір і при цьому не втрачати своєї функціональності.

Зверніть увагу колірна гамма меблів для спальні і вітальні повинна відповідати дизайну приміщення і загальному стильовому напрямку.