Як вибрати масажне крісло?

Масаж сприяє відновленню сил та розслабленню. Після нього людина відчуває себе бадьоріше. Регулярний масаж допомагає знизити больовий синдром, який виник з тієї чи іншої причини. Але не всі люди можуть дозволити собі регулярно ходити на масаж, так як це віднімає величезну кількість часу. Як же бути тоді? Вийти з положення можна, купивши масажне крісло.

kak-vybrat-massazhnoye-kreslo-02(1)Для того щоб правильно підібрати таке крісло здесь, потрібно знати його основні технічні характеристики. Зазвичай чим дорожча модель, тим більше в ній функцій. Це означає, що людина, просто натиснувши декілька кнопок, вибере найбільш підходящий саме для неї тип впливу на ділянки тіла. Варто обговорити деякі з них.

Круговий масаж. Ця техніка служить для розтяжки м’язів спини, зняття болю і ослабленню тиску на міжхребцеві диски. Круговий масаж стимулює нервові закінчення, покращує кровообіг.

Розминання і натискання. Залежно від налаштувань ці функції або розслабляють, або, навпаки, зміцнюють м’язи. При такому масажі ролери злегка тиснуть на біологічно активні точки. Цей метод допоможе повністю розслабитися. Також рекомендується застосовувати його для лікування деяких хвороб внутрішніх органів.

Постукування. Викликає приплив крові до органів. Сприяє поліпшенню кровообігу, активізації життєво важливих процесів організму. Цей масаж дозволяє розслабити м’язи після значних фізичних навантажень.

Зазвичай крім стандартного набору опцій масажне крісло пропонує ще й додаткові. Це може бути тривимірний масаж рук, передпліч і плечей, розтяжка стегнових і литкових м’язів, пульсація. Треба розуміти, що якісне масажне крісло — це професійний масажист, який володіє безліччю технік.

Ні в одному домі не завадить масажне крісло. Таке обладнання дозволяє стежити за своїм здоров’ям, регулярно робити масажі, підтримувати себе в хорошій формі.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася і ви почерпнули з неї щось нове для себе! Чекайте нові публікації вже скоро!