Як вибрати мансардні вікна: різновиди і характеристики

Котеджі стандартного типу складаються з одного-двох поверхів і мансарди — горищного приміщення. Саме в мансарді вікна виходять прямо в небо. Такі конструкції прийнято називати — мансардні вікна. Вони монтуються прямо в покрівлі. Але до монтажу необхідно підходити з усією відповідальністю, оскільки якщо установка була проведена з помилками, то в будинок буде потрапляти волога від атмосферних опадів і холод.

Варто зазначити, що купить мансардное окно на сайте psc.expert ви можете вже зараз.

vidy-mansardnyh-okonМансардні вікна стандартного типу прямокутної форми складаються з віконної стулки і рами. За типом відкривання існує чотири види мансардних вікон: з верхньою віссю повороту; центральною; піднятою; з двома осями. Звичайні мансардні вікна відкриваються механічним шляхом, тобто вручну. Але на сучасному ринку набувають популярності так звані «розумні мансардні вікна», які відкриваються і закриваються дистанційним шляхом за допомогою пульта. Якщо покрівля має конструкцію нестандартного типу, наприклад вигнуту, тоді в даній ситуації підійдуть вікна дугоподібної конструкції, де вигнута коробка, стулка і склопакет. Вигнутість буде залежати від радіуса покрівлі. Для створення вище представлених віконних конструкцій використовують різні матеріали. Популярністю користуються дерев’яні мансардні вікна з клеєних брусків. Віконні рами з поліуретану не втрачають свій початковий відтінок в процесі експлуатації. У плані технічного обслуговування перше місце можна віддати ПВХ вікнам.

В першу чергу завжди звертають увагу на розміри віконної конструкції. Ширина віконного прорізу повинна бути на 2-5 сантиметрів більшою за ширину самого вікна. Також варто врахувати, що оптимальна відстань вікна від підлоги має бути не менше метра або навіть півтора. Також звертайте увагу на матеріал з якого виготовлено виріб. Більш дорога продукція природно якісніша, але не завжди це так. Ціна також може залежати від популярності бренду. Щоб забезпечити надійну гідро-, тепло- і пароізоляцію варто приділити пильну увагу аксесуарам для монтажу. Тепер Вам відомо, як вибрати мансардні вікна, залишається тільки реалізувати свій задум на практиці.